Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Як час народження дитини впливає на її характер

Як час народження дитини впливає на її характер
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Час та день народження впливає на долю?!

Вибираючи ім’я для майбутнього малюка, батьки зазвичай орієнтуються не лише на звучання імені та моду, а й на те, що це ім’я означає.

Проте не лише ім’я здатне вплинути на долю. Від часу та дня народження малюка залежать і характер дитини та майбутнє, вважають астрологи. Перевірте, чи підходите ви чи ваші діти під одну з наших класифікацій.

Нічні години: 24.00–2.00

У цей час бере старт нова доба, а на світ з’являються допитливі натури. Їхній небесний покровитель – Меркурій. Завжди відкриті всьому новому, ці дітки із задоволенням навчаються. Щоправда, мамі треба бути напоготові: сильних навантажень їхня нервова система не витримує.

Характер дитини, народженої під знаком Меркурія, жива і допитлива, їй завжди потрібно бути в курсі всіх подій, тому не ігноруй бажання свого чада спілкуватися, розповідай йому цікаві історії з життя: він обов’язково це оцінить. Цим дітям під силу вивчати відразу кілька іноземних мов одночасно, однак і гуляти з ними треба більше й частіше. Щоб малюк виріс розумним та незалежним, мамі з дитячих років варто звертати увагу на коло його спілкування: дитина може сильно залежати від своєї компанії та захоплюватися чужими ідеями.

І не лише добрими: 2.00–4.00

У середині ночі народжуються дітки-бджілки. Їхній працьовитості можна лише порадіти. Ті, хто з’явилися на світ з 2 до 4 годин, знаходяться під заступництвом Венери. Вона дарує вміння заробляти і витрачати гроші, а також легко досягати поставленої мети у всіх сферах свого життя. І, звичайно, кохання не стане винятком. Народжена в цей час дитина має відмінне здоров’я і життєву силу. Коли малюк почне дорослішати, не намагайся контролювати кожен його крок, спокійно відпускайте чадо на волю: розважливість та природна обережність убережуть його від небезпек.

До мінусів характеру дитини можна віднести погану комунікабельність, тому намагайся розвивати цю якість із самого дитинства. Попри величезну працьовитість дитина може відставати в школі і важко надолужувати втрачене, тому що в неї власна система цінностей і переконати її часом неможливо.

4.00–6.00

Ближче до ранку до своїх володінь вступає Марс. Він діє з 4 до 6 ранку. У цей період на світ з’являються лідери, майбутні керівники. Якщо дитина народилася під ранок, то вона буде чесною, незалежною і моторошно впертою.


Щоб не виростити тирана і деспота, виховуйте малюка якомога м’якше, прививайте терпіння і турботу про близьких. Дівчатка можуть виявитися занадто норовливими, а хлопчики рано набувають навичок чоловічої поведінки, тому дуже важливо, який приклад буде у них перед очима. Ці діти ставляться до всього дуже серйозно, що допомагає їм стати по-справжньому самостійними. Серед слабких сторін людей, народжених вранці, – егоцентризм.

Іноді вони можуть чинити нерозумно, щоб довести свою правоту, настільки сильний у них потяг до лідерства.

6.00–8.00

З настанням ранку набуває чинності Нептун, і в ці години на світ з’являються дуже чуйні і вразливі дітки. Вони люблять замикатися у собі, малюють власний світ і занурюються у нього. Щоб не допустити повної відчуженості від реальності, важливо налагодити добрі стосунки з батьком.

Деякий час малюк та тато повинні проводити час лише вдвох, без сторонніх.

У таких дітей дуже слабке здоров’я, вони дуже чутливі до екології, тому частіше бувайте з малюком на природі. Щоб пробудити у малюка інтерес, розповідайте йому загадкові та таємничі історії. Якщо ваше маля народилося у вказану годину, можливо, з нього вийде чудовий психолог.

У дорослі роки їх може тягнути до творчої, вільної діяльності, до досліджень, але, щоб досягти успіху, їм потрібна дисципліна.

8.00–10.00

З 8 до 10 ранку народжуються люди під заступництвом Урана, які мають дивовижну чарівність. Саме до них тягнуться всі, хто потребує теплого слова та допомоги, адже основними якостями малюка стануть простота у спілкуванні, людяність та гуманізм. Можливо, ваша дитина зможе зайняти гідне місце у благодійності. Адже найчастіше власні інтереси цих діток збігаються з думкою більшості.

10.00–12.00

Небесний покровитель Сатурн дарує дітям, народженим пізно вранці, честолюбство та принциповість. З них у майбутньому часто виростають політики, їхню думку складно переламати, вони ніколи не йдуть на поводу, вірні собі та близьким. Народжені під час підйому сонця, вони легко заводять контакти, причому дівчатка спілкуються на рівних із хлопчиками. Взагалі, ці діти завжди грають головну роль у будь-якому колективі.

Вони займаються лише тим, що їм цікаво, тому батькам потрібно контролювати їхню свободу та розвивати ті сторони життя, до яких у дитини є інтерес. Нагадуйте малюку частіше, що без уміння виконувати повсякденні відносини жодній мрії не судилося здійснитися.

12.00–14.00

З 12 до 14 години балом править Юпітер, у цей час на світ з’являються затяті мандрівники. Вони з самого раннього віку готові пуститися в кругосвітню подорож або вирушити шляхом Індіани Джонса. Коли малюк підросте та стане відносно самостійним, спокійно відпускайте його з дому у довгі подорожі, а якісна освіта буде найціннішим подарунком для такої дитини. Ідеальним варіантом може стати навчання за кордоном. Цим малюкам важливо не нав’язувати власну думку, бо часом вони справді краще знають, що роблять.

14.00–16.00

Якщо малюк народився вдень, життєві проблеми лише зроблять його характер загартованішим. Плутон дарує здатність переносити життєві невдачі з неймовірною стійкістю. Твоє завдання – навчити дитину прагнути реальних і справді важливих цілей. У житті такі діти не боятимуться жодних випробувань. Це допитливі уми, які дуже рано поставлять тобі всі нескромні питання, уникати відповіді на які не варто.

Нерідко здоров’я таких діток вимагає підвищеної уваги, а оскільки почуття міри у них ослаблене, стежте, щоб вони випадково не покалічилися. Наприклад, на футбольному матчі чи концерті: серед таких діток часто зустрічаються затяті вболівальники та фанати.

16.00–18.00

Ближче до вечора в силу знову набуває Венера, але тут її вплив проявляється швидше у величезній потребі знайти справжнє кохання. Завдяки таким рисам, як здатність співпереживати та ставити себе на чуже місце, люди, народжені в цей період, часто рано виходять заміж або одружуються. Тому важливо якомога раніше пояснити таким дітям правила дорослого життя, оскільки вони люблять спілкуватися не лише з однолітками.

18.00–20.00

Настає вечір, і в цей час народжуються люди, які вміють знаходити вихід навіть із найскладніших ситуацій. Ними керує Меркурій, і, хоч би що трапилося, такий малюк ніколи не опустить рук. Він буде відданий своїм ідеям, друзям та коханим. Цим дітям важливо носити не лише гарний, а й зручний одяг: від фізичної зручності у них залежать самооцінка та настрій. Ваше головне завдання – навчити дитину не впадати в крайності та підходити до всього розумно, враховуючи при вирішенні проблем не лише чужі інтереси, а й свої.

20.00–22.00

У ці години на світ зазвичай з’являються справжні світила, тому що ними опікується Сонце. Зазвичай, ці діти дуже рухливі, спортивні, їх люблять однолітки, і ранні романи вже з першого класу не повинні вас дивувати. Це азартна весела натура з артистичними задатками. Не варто боротися з цим, просто підтримайте малюка у всьому, і ви зможете ним пишатися!

22.00–24.00

Людям, народженим ближче до ночі, допомагає загадковий Місяць. Вони дуже прив’язані до батьків, пишаються ними та багато в чому копіюють. Не варто засмучуватися, якщо в дорослому житті твоя дитина не дуже швидко просуватиметься вгору кар’єрними сходами: просто сама думка про особисту вигоду їй не близька. Зате з нього може вирости чудовий сім’янин, який шанує предків та сімейні традиції.

Важливий момент, на який варто звернути увагу мамі: дитина, народжена під заступництвом Місяця, важко переносить прощання зі звичними речами: школою, будинком і навіть улюбленим одягом. Постарайтеся пояснити малюкові, що зміни – важлива частина життя та їх треба вміти правильно приймати.

Не менший вплив на долю надає і день тижня, який малюк обрав для появи на світ.

Понеділок

У день, який усі не люблять, народжуються лагідні та віддані діти. Щоправда, вони схильні до частої зміни настрою, іноді упираються і вередують. Схильні до повноти, люблять смачно поїсти та із задоволенням вчаться готувати.

Вівторок

Народженим у вівторок заступається войовничий Марс. Такі діти дуже енергійні, люблять командувати та підпорядковувати. Їм багато в житті вдається. Дівчатка, ставши дорослими, зазвичай вибирають собі партнера, який також народився під знаком Марса, а самі в союзі займають другу позицію.

Середа

Середа – найвеселіший день тижня, адже її покровитель Меркурій – легконогий посланець богів. Його підопічні зазвичай гострі на мову, легковажні, здатні до торгівлі та роботи руками. У коханні люди, народжені в середу, дуже терпимі та чуйні.

Четвер

Діти, що з’явилися на світ у четвер, – відмінні сім’янини, але такими вони стають лише зібравши букет розбитих сердець. Полюбляють подорожувати, відкриті для різних нововведень, легкі на підйом і надзвичайно усміхнені. Вони викликають у оточуючих цікавість та захоплення своєю величчю. Однак часто бувають зарозумілими.

П’ятниця

У п’ятницю править бал Венера. Саме вона наділяє дітей, народжених цього дня, красою та любов’ю до мистецтва. Ці люди закохані, люблять фліртувати, для них важлива зовнішня привабливість. Люблять солодощі та розваги. Зазвичай, це творчі люди, які працюють у сфері мистецтва.

Субота

У суботу народжуються діти, яким у майбутньому судилося стати учителем, вченим чи філософом. Там діє планета Сатурн, під впливом якої вони серйозно ставляться до всього, що відбувається навколо. Втім, який би вид діяльності не вибрала людина, народжена в суботу, на неї завжди можна розраховувати – вона ніколи не підведе у скрутну хвилину.

Неділя

Люди, що народилися під знаком Сонця, сяють скрізь і завжди, заражаючи всіх своїм оптимізмом. За статистикою, вони трішки щасливіші за людей, які народилися в інші дні тижня. У них завжди все виходить, але, на жаль, часто доводиться стикатися із заздрістю. Виручає їхній творчий підхід, який замінює їм «чутливість» понеділка та «гострий розум» середовища.

З 24.00 до 2.00 народжуються найцікавіші та найдопитливіші люди.

З 2.00 до 4.00 народжуються природні споживачі та двожильні роботяги, які знають свою вигоду.

З 4.00 до 6.00 народжуються особи з «піонерськими» нахилами, вони йдуть напролом, завжди в авангарді та вкрай прямолінійні.

З 6.00 до 8.00 народжуються містики та мрійники з тонкою душевною організацією.

З 8.00 до 10.00 народжуються чарівні гуманісти.

З 10.00 до 12.00 народжуються честолюбці та кар’єристи

З 12.00 до 14.00 народжуються любителі ризикованих авантюр та шукачі пригод.

З 14.00 до 16.00 народжуються любителі труднощів та смути.

З 16.00 до 18.00 народжуються миротворці та добряки.

З 18:00 до 20:00 народжуються сильні духом.

З 20.00 до 22.00 народжуються «зіркові» особи, яким категорично не підходить скромна роль життя.

З 22:00 до 24:00 народжуються філософи з гармонійним внутрішнім світом, але часом неадекватними зовнішніми реакціями.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: