Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Скільки може зробити одна людина? 70-річна жінка очистила 52 пляжів за рік

Скільки може зробити одна людина? 70-річна жінка очистила 52 пляжів за рік
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Земля – наш єдиний будинок, але іноді ми забуваємо про це. На жаль, в даний момент природа кричить про допомогу.

Однак є серед нас справжні герої, які дійсно піклуються про порятунок планети, про її майбутнє і роблять все можливе, щоб зберегти її красу.

Англійка Пет Сміт усвідомлює масштаб забруднення і вносить великий внесок у вирішення проблеми.

Пет Сміт, 70-річна бабуся з Великобританії, одного разу побачила документальний фільм про забруднення пляжів пластиком і дуже занепокоїлася цією проблемою. Вона не змогла заснути вночі, а на наступний ранок вирішила діяти. Пет поставила перед собою завдання на наступний 2018 рік – очищати щотижня один пляж.

Люди в її рідному Корнуоллі підтримали ідею, і разом з добровольцями і внуками Пет виконала обіцянку і очистила 52 пляжі в 2018 році. Але це не кінець історії: вона продовжує робити світ кращим.

Жінка запустила кампанію під назвою «Остання соломинка». Вона бачить свою місію в тому, щоб підвищити обізнаність про марність і шкідливість пластикових соломинок і очистити рідне місто і світ від цього сміття.

Соломинки для пиття є прикладом непотрібного одноразового використання пластику у величезних кількостях. Потрапляючи в моря і океани, пластикові вироби вбивають морських мешканців. Будь-яка соломинка проживе довше, ніж кожна людина, існуюча на планеті Земля в даний момент.

Ми всі несемо відповідальність за забруднення світового океану. І разом ми здатні врятувати планету від сміття. Пет Сміт довела, що завжди є можливість змінити ситуацію на краще.

Ви намагаєтеся контролювати споживання пластику? Чи готові ви приєднатися до Пет Сміт і позбутися назавжди від пластикових соломинок? Поділіться своїми думками з нами.

Переклад То є Львів за матеріалами Адме

Приєднуйтеся до нас у Telegram!

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: