Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Красиві жінки: фотограф показала, як материнство перетворює зовнішність дівчат

Красиві жінки: фотограф показала, як материнство перетворює зовнішність дівчат
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Литовський фотограф Вайда Разміславіче (Vaida Razmislavičė) показала, як материнство змінює зовнішність прекрасних представниць суспільства. Вона створила цікавий проект під назвою «Becoming A Mother». У фотосесіях Вайди взяли участь 33 майбутніх мам, які знялися двічі – до і після своїх перших пологів.

Автор проекту каже, що навмисно обрала максимально простий спосіб показати різницю, створюючи портрети, що нагадують фото на паспорт. За її словами, в першу чергу увагу варто звернути на погляди, адже саме очі найкраще відображають внутрішні зміни людини.

«Материнство – глибокий досвід. У ньому є радість, біль, безсилля і любов», – пояснює Вайда. За її словами, воно пробуджує внутрішню енергію, посилює інтуїцію і виводить мудрість на новий рівень.

Вайда сама пройшла через всі ці зміни. «До народження первістка я сприймала материнство зовсім по-іншому», – розповіла вона.

«Якщо чесно, ніякий материнський інстинкт у мене не виник, коли я перший раз взяла дитину на руки. Я вчилася на ходу… і набиралася сміливості і віри в себе».

Зверніть увагу, що у дівчат на фото праворуч посмішки значно тепліші, а очі наповнені безмежним щастям. Адже що, як не материнство, здатне творити такі дива!

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

#16

#17

#18

#19

#20

#21

#22

#23

#24

#25

#26

#27

#28

#29

#30

#31

#32

#33

Більше: vaidaphoto.com | Facebook | Instagram

Джерело: vsviti.com.ua
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: