Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Котра з дівчат буде найбільш привабливою, коли озирнеться? Стаття розкриє правду про вас

Котра з дівчат буде найбільш привабливою, коли озирнеться? Стаття розкриє правду про вас
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Риси особистості — не стала величина, вони змінюються. Але все ж навіть дрібниці можуть розповісти правду про вас. До прикладу, манера ходити розповість про вашу вразливість, а спосіб тримання туалетного паперу — про впевненість в собі. Наш вибір — основоположний при аналізі особистості.

Запрошуємо вас розглянути цих 5-тьох дівчат і визначити, котра з них буде найбільш привабливою. Не кажемо зараз “красивою” за усіма канонами краси, але на ваше переконання.

Джерело: Тутка

Дівчина №1

Якщо найкрасивішою вам видається перша панянка, ви — врівноважена й надійна людина. Ви не боїтеся перешкод і нових завдань, готові сміливо вирішити усі та кожну проблему. Безстрашно приймаєте нові виклики та віддано робите улюблену справу.

Вас не легко збити з пантелику, адже ви готові до всіх крутих поворотів. Ви — терпеливі, неодмінно доходите до мети, одержуючи бажане. Не можна сказати, що ви — сором’язливі, радше рішучі й зухвалі. Ви добре знаєте, чого бажаєте й одержуєте те, чого прагнете.

Дівчина №2

Обираючи дівчину під номером 2, ви даєте зрозуміти, що є товариською особою, вам легко заводити нові знайомства. Дещо наївні, часом буваєте легковажні. Водночас ви знаєте, як досягти своєї мети, ви — проста людина, яка часто перебуває в доброму, грайливому настрої.

Ви волієте сміятися з усіма, проте свого суму не показати. Намагаєтесь бути на позитиві й не звертати уваги на злі чи погані моменти в житті. Але часто буває так, що одне необережне слово, адресоване вам, може глибоко вас образити.

Дівчина №3

Якщо оберете третю дівчину, ви — сором’язлива, скромна персона. Ви не завжди відкриваєтесь людям, для цього потрібен час. Не дуже любите несподіванки, у вас все має бути заплановано.

Ви — добра, неконфліктна персона, довго не тримаєте образ. Глибина вашої душі — неосяжна, ви намагаєтеся з розумінням відноситись до емоцій та почуттів інших людей. Жертвуєте своїм добром заради щастя інших. Дуже цінуєте гармонію, тому часто присвячуєте час лише собі.

Дівчина №4

Вибір 4-ої дівчини засвідчить, що у вас сильне самовладання. Вас важко збентежити або збити з пантелику, ви швидше оберете розум, а не серце. Знаєте, що багато можете досягти й не боїтеся труднощів, що постають на шляху.

Ви — горда особистість, яка живе в гармонії з собою. Якщо підсумувати всі риси, ви — благородна людина. Ви зважаєте на людей і жодну не образите на шляху до своєї мети. Може видатися, що ви — холодна особа, проте насправді ви — товариські, завжди готові допомогти всім, хто цього потребує.

Дівчина №5

Обираючи 5-ту дівчину, зробимо висновок, що ви — незалежна й наполеглива людина. Ви звикли добиватися мети, за потреби працюєте над собою, довірливі та незалежні, тому рідко просите інших про допомогу, навіть якщо вас хочуть оточити турботою та підтримкою.

Ви — вперті, людям важко переконати вас змінити думку про щось. Так само вам важко знайомитися з людьми. Але тим, кому вдалося стати вашими друзями чи частинкою серця, справді можуть на вас розраховувати.

Котру із дівчат обрали ви? Чи відповідає наш опис вашій особистості? Цікаво прочитати ваші думки в коментарях.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: