Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Ми перестали вміти співіснувати в сім’ях…

Ми перестали вміти співіснувати в сім’ях…
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Ми перестали цінувати природу, і тому отримали таку хворобу, щоб наше перебування в природі було мінімальним.

Ми перестали вміти співіснувати в сім’ях, і тому ця хвороба закрила нас в наших будинках, щоб ми знову навчилися жити як сім’я.

Ми перестали поважати людей поважного віку, тому отримали цю хворобу, щоб згадати, які вони вразливі.

Ми перестали цінувати медичних працівників і фармацевтів, щоб дізнатися, які вони незмінні.

Ми перестали поважати вчителів, і тому нам ця хвороба закрила школи, щоб батьки самі могли спробувати вчити.

Ми думали, що можемо купити все, бути всюди і з кожним з ким хочемо зустрітися, тому ми отримали цю хворобу, щоб усвідомити, що це не є звичайністю.

Вільний час ми проводили в супермаркетах, тому нам ця хвороба їх закрила, щоб зрозуміти, що щастя ми не можемо придбати.

Багато уваги ми приділяли нашому зовнішньому вигляду і завжди порівнювали себе з іншими, тому нам ця хвороба закрила обличчя масками, щоб зрозуміти, що нашої краси там немає.

Думали, що ми господарі на цій землі, і тому отримали цю хворобу, щоб нас щось дуже мініатюрне і невидиме могло приручити, дати нам путівник і трохи смирення.

Ми занедбали свою віру і тому змілів наш духовний світ.

Ця хвороба в нас багато забирає, але в той же час дає можливість багато чого навчитися і зрозуміти те, що в житті найважливіше. Ми отримали хворобу зшиту по нашим міркам. Можливо, як людству, вона насправді була нам потрібна.

Висновок. «Хто не бере свого хреста і не йде слідом за мною, той не достойний мене» (Mт.10:38). Коли люди не бояться Бога, то будуть боятися коронавірусу.

Якщо Бог зумів закрити пащі левам Даниїла, розвести Червоне море для Мойсея, зупинити сонце для Ісуса Навина, відчинити в’язницю для Петра, дати дитину безплідній Сарі та воскресити померлого Лазаря. Він здійснить чудо і для тебе! Просто повір…

Джерело: simya.com.ua
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: