Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Перше, що ви побачите на картинці, розповість, що турбує вас в даний період

Перше, що ви побачите на картинці, розповість, що турбує вас в даний період
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Відкрию вам істину: наша підсвідомість керує нашою особистістю, навіть якщо ми так не вважаємо. І її ніяк неможливо обдурити. Коли ваші очі бачать щось, то психіка підсвідомо спочатку бачить те, що вашій особистості необхідно в ту чи іншу секунду. Ви хочете дізнатися, що вас турбує зараз насправді? Тоді подивіться на картинку, і та тварина, яку ви побачите першою – і є вашою нинішньою проблемою, опис читайте нижче.

Вінценосні журавлі


Якщо ви першими помітили цих птахів, то це означає, що ви зараз почуваєтеся вкрай самотньо. Вам дуже хочеться поговорити про свої почуття з кимось, але боїтеся, що вони нікому не цікаві і незначні для інших. Ні в якому разі не зберігайте в собі те, що ви відчуваєте. Просто поговоріть з друзями і близькими спокійно, не думаючи про те, що ви їх навантажуєте. І пам’ятайте: показувати почуття – не є слабкістю.

Синій папуга


Якщо ви побачили цього папугу, то у вас зараз почуття розгубленості і самотності. У наш час ми в основному спілкуємося по всіляких соціальних мереж і що таке справжнє спілкування в живу вже призабули і люди розучилися розмовляти, зате активно строчать повідомлення. Влаштуйте собі дні релаксу і сходіть на концерт або в пристойний заклад з приємною музикою, заздалегідь залишивши вдома всі планшети і ноутбуки, не дістаючи телефон, просто насолоджуйтеся обстановкою і спілкуйтеся.

Жирафи


Якщо ви спочатку побачили на зображенні жирафів, то ви зараз відчуваєте фінансову нестабільність і труднощі. У вас навіть є деякі проблеми на робочому місці. На жаль, конкуренція велика і здивувати чимось когось дуже важко, тому постійно потрібно креативити і шукати способи нового заробітку. Або. наприклад, сходити на курси з підвищення кваліфікації.

Зебри

Якщо ви побачили зебр, то вас зараз турбує ваше здоров’я або здоров’я близької вам людини, причому настільки сильно, що ви постійно про це думаєте і не можете ні їсти, ні спати. Обов’язково пройдіть консультацію у лікаря, щоб зрозуміти, що у вас за проблема, як її лікувати і чи варто було взагалі переживати. Потрібно щось робити. Просто переживати і сумніватися – собі дорожче.

Леви


Якщо ви побачили Левів, то вас турбує вантаж обставин і завдань, які ви носите на собі останнім часом. Причому в більшості, ви думаєте про інших і забуваєте про себе. Навколишні, звичайно, думають, що ви шалено витривала і сильна людина, а вам здається, що ви здатні вибухнути в будь-яку секунду. Просто спробуйте говорити іноді «ні» і відмовляйтеся брати на себе будь-яку відповідальність, і приділіть час собі коханому. Бути егоїстом іноді навіть корисно.

Пантера


Якщо першою з тварин ви помітили пантеру, то значить причина вашого стресу – в стосунках. Вам здається, що ви втрачаєте зв’язок зі своєю половинкою і ви навіть не знаєте, як виправити все те, що відбувається між вами. Просто згадайте, як вам було добре, коли ви тільки почали зустрічатися. Варто швидше за все поговорити з партнером відкрито і чесно, адже, як відомо, вирішити проблему правильно – це поговорити, для початку.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: