Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Тест лише для жінок! Обери взуття – і читай влучну характеристику свого характеру. Попадання 99%

Тест лише для жінок! Обери взуття – і читай влучну характеристику свого характеру. Попадання 99%
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

1. Жіночна і романтична.

Ви розумієте, як влаштований світ, але відмовляєтеся вірити в те, що в світі немає справжніх чоловіків: принців, про яких читали в дитинстві. Ви – добросерді, трохи наївні і володієте унікальним чуттям. Серце здатне підказати вам, як слід діяти в тій чи іншій ситуації. Не відкидайте його спроби застерегти вас, або навпаки зважитися на якийсь крок. Воно вас не підведе.

2. Аристократична і витончена.

Ви виглядаєте чудово навіть в звичайному одязі. Про таких кажуть: Жінка з великої літери. Чоловіки обсипають вас компліментами, відзначаючи, що в ваших очах можна потонути. Ви гордовиті і не дозволите нікому себе ображати. Так тримати!

3. Справжня загадка.

Ви належите до тих жінок, які чоловікам шалено цікаві. Вони ніяк не можуть розгадати вас: ваша багатогранна особистість захоплює і зачаровує. Ви дуже красиві, але не вважаєте, що це – головне в житті. Незважаючи на популярність серед представників сильної статі, такі, як ви, дуже віддані одному чоловікові. З ним ви готові і в вогонь, і в воду піти …

4. Ідеальна дружина.

Про таку дружину мріє кожен чоловік: ви відмінно одягаєтеся, подаєте себе, є прекрасною господинею і коханкою. Дуже пристрасна і сильна особистість. Ви легко можете керувати людьми, тому станете хорошим начальником, якого будуть і поважати, і боятися. Впевнені в собі і знаєте, яке враження справляєте на оточуючих.

5. Щира і добродушна.

У вас немає ні краплі егоїзму, ви постійно думаєте про інших: сім’ю, друзів, чоловіка і дітей. В юності ви нерідко обпікалися, адже закохувалися в чоловіків, які робили вам боляче. Не повторюйте минулих помилок. Приділіть собі більше уваги. Ви гідні тих, хто буде вас на руках носити, а не змушувати плакати ночами. До того ж, в вас є прихований талант. Покопайтеся в собі і знайдіть його.

6. Неординарна особистість

Ви зачаровуєте з першого погляду, є в вас щось таке, чого немає в інших жінках. Ви завжди йдете своїм шляхом з високо піднятою головою. Деякі приймають це за гордовитість або холодність, але це не так. Просто ви завжди точно знаєте чого хочете … І отримуєте це!

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: