Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Кілька способів змінити своє життя за 30 секунд

Кілька способів змінити своє життя за 30 секунд
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Позбавтеся від похмурого погляду

Вам вистачить 30 секунд, щоб перетворити похмурий погляд у посмішку. Посмішка розслаблює сотні м’язів і знімає напругу.

Наведіть порядок

Підійдіть до захаращеної шафи і потратьте 30 секунд на те, щоб взяти звідти річ, якої ви більше не потребуєте і викиньте її. Ніякої метушні, ніякої напруги. Виділяйте кожен день півхвилини на те, щоб викинути щось непотрібне. Вся принадність 30 секунд полягає в тому, що у вас немає часу сумніватися. Якщо ж у вас з’явилися сумніви з приводу якоїсь речі, забудьте про них – викинете ту річ.

Зменшіть рахунок за електроенергію

30 секунд – час, який буде потрібен вам, щоб дійти до стіни і клацнути вимикачем. Вимкніть всі джерела електроенергії, яких ви не потребуєте.

Охолоньте

Зніміть напругу. Видихніть як слід. Десять секунд на вдих і двадцять секунд на видих – гарна формула для того, щоб привести думки в порядок і відкинути від себе турботи.

Шукайте натхнення

Тримайте вашу улюблену книгу поруч. Коли це буде необхідно, відкрийте її і прочитайте кілька параграфів, можливо, це надихне вас і ви оберете правильне рішення.

Повторіть молитву

Коли ви не можете навести порядок в ваших думках, відстороніться від них, візьміть перепочинок. Помоліться протягом 30 секунд. Це допоможе вам «відпустити» ситуацію і розслабитися.

Дихайте правильно

Правильне дихання дуже корисне для здоров’я. Підвищіть ефективність ваших легенів – дихайте глибоко нижньою частиною живота. Покладіть ваші долоні на живіт і відчуйте як вони з кожним вдихом то піднімаються, то опускаються.

Більше пийте

Ваш мозок має потребу у воді, щоб думати ясно. Візьміть звичку пити воду протягом 30 секунд кожну годину.

Нічого не робіть

Регулярно влаштовуйте собі 30-секундні перерви. Дайте собі відпочити. Врівноважте ваші емоції. Закрийте очі, закрийте долонями вуха і слухайте, уявний шум океану, що звучить у вашій голові.

Не шкодуйте себе

Кожен раз, коли вам стає себе шкода, зосередьтеся на 30 секунд на протилежному почутті, врівноважте ваші позитивні і негативні думки.

Виконуйте вправи

Встаньте, розправте плечі, потягніться, зробіть кілька віджимань, підніміть гантелі. 30 секунд, присвячені вправам, підуть вам тільки на користь.

Врегулюйте швидкість вашого дня

Не поспішайте. Зупиніться на 30 секунд, сповільніть ваші думки, дихання. Постарайтеся відчути, чи не потребує ваш організм їжі, у води або свіжого повітря.

Вимкніть телевізор

Почніть цінувати ваш час. Вам знадобиться 30 секунд, щоб встати з дивана і вимкнути телевізор. Займіться чимось більш корисним: поговоріть з родиною чи прогуляйтеся по свіжому повітрю.

Харчуйтеся правильно

Приділіть 30 секунд до початку прийому їжі на те, щоб переконатися в тому, що ви готові до нього. Ви повинні заспокоїться і забути про свої проблеми. Зробивши вдих, подумайте: “Я спокійний». Зробивши видих, подумайте: «Я посміхаюся». Повторіть це 5 разів.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: