Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Тільки 1 людина з 5 може знайти помилку на цьому малюнку: А як щодо вас?

Тільки 1 людина з 5 може знайти помилку на цьому малюнку: А як щодо вас?
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Дуже складний тест з 1 питання

Головоломки люблять і діти, і дорослі. Вони були невід’ємною частиною дитинства кожного, тому ми навряд чи колись перестанемо їх любити і зовсім викинемо з нашого життя, пише The Laugh Bible.

Це відмінний спосіб розслабитися, і що цікаво, головоломки дійсно корисні для мозку. Це може включати в себе що завгодно: від невеликих ілюзій до кумедних загадок або навіть складних математичних задач.

Сьогоднішня молодь вважає за краще сидіти, дивлячись в свої смартфони, але навіть їм часто важко встояти перед цікавими загадками!

Втім, кому не хочеться себе випробувати?

На даний моомент тільки 1 з 5, тобто. лише 20% всіх людей на планеті можуть впорається з цією головоломкою. Що ж не так на цій картинці?

На малюнку зображений звичайний будинок в сільській місцевості. На задньому плані можна побачити пагорби і луки, а біля будинку ви побачите ворота, кам’яну стіну і декілька дерев. Але щось тут не так, і ваше завдання – з’ясувати, що саме!

Витратьте ще хвилинку.

Якщо вам потрібна підказка, то рекомендуємо звернути увагу на димохід і на одне з найвищих дерев.

Якщо це не допомогло, погляньте на рішення!

Правильна відповідь полягає в тому, що вітер, здається, дме в двох різних напрямках. Дим з димаря спрямований вправо, в той час як гілки найвищого дерева схиляються вліво. Це неможливо!

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: