Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

«Моя бабуся казала … Не дозволяй своїм сковорідкам сяяти яскравіше за тебе

«Моя бабуся казала … Не дозволяй своїм сковорідкам сяяти яскравіше за тебе
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

«Моя бабуся казала … Не дозволяй своїм сковорідкам сяяти яскравіше за тебе. Не стався до прибирання будинку так серйозно! »

Коли я стала дружиною, я витрачала забагато як мінімум 16 годин в день, спостерігаючи за тим, щоб все було чисто, на випадок, якщо «хто прийде до мене», але потім після слів своєї бабусі, я звернула увагу, що всі ті, для кого я так старалася бути «зразковою господинею», дуже зайняті. Вони гуляють, відпочивають, веселяться працюючи і радіють життю, нікому нічого не пояснюючи!

А я вся в «А якщо раптом з’явиться хтось?» … Я раптом зрозуміла, що і я не зобов’язана нікому пояснювати свою домашню ситуацію. Людям не цікаво, чим я займаюся вдома весь день. Люди дозволяють собі відпочивати, веселитися і радіти життю. Життя коротке, насолоджуйся! Витреш пил … при необхідності.

Важливіше – встигай намалювати картину або написати вірш, погладити кота або пограти зі своєю собакою, прогулятися в задоволення або відвідати друга, приготувати те, що вишукано і смачно, полити улюблені рослини … Даруй себе вільний час, щоб позасмагати на пляжі або піднятися в гори, грай з дітьми, слухай музику, читай книги, цікався і насолоджуйся життям.

Пил при необхідності … бо життя продовжується на вулиці. І цей день ніколи не повернеться! Пам’ятай, що поки ти ще молода, є багато речей, які ти можеш з легкістю зробити зараз, які буде не так просто зробити в зрілому віці.

І коли ти підеш, а ми всі коли-небудь підемо, ми, врешті-решт, теж станемо пилом! І ніхто не згадає, скільки чого ти драїла і як часто бігала з ганчіркою по дому, зате згадають твою посмішку, лучистість твоїх очей, подаровану безкорисливу дружбу, радість і те, чому ти незримо вчила мудрістю свого життя. (с)

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: