Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Назвіть кількість собак на зображенні і дізнайтеся свій психологічний вік

Назвіть кількість собак на зображенні і дізнайтеся свій психологічний вік
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Не рідко так буває, що наш психологічний вік відрізняється від біологічного. І якщо дисонанс занадто великий, то це може не найкращим чином впливати на особистість. Бути інфантильною або навпаки занадто навченою життєвим досвідом – це психологічна проблема, яку потрібно вирішувати з фахівцем.

Втім, якщо цей відрив не великий, це навпаки – може зіграти вам на користь. Не дарма ж кажуть, що все добре в міру. Дізнатися про свій психологічний вік ви можете за допомогою цього тесту. Він дуже точно зчитує вашу підсвідомість. Просто подивіться на цю картинку і порахуйте – скільки собак ви знайшли тут. Не забудьте поділитися своїми результатами в коментарях.

4 собаки

Ваш розумовий вік – 15-20 років!

Ви вважаєте, що до життя потрібно ставитися простіше. Ви обожнюєте творчість, веселощі і все те, що заряджає вас енергією. До того ж ви відрізняєтеся креативністю, умінням знаходити спільну мову з людьми і безмежною любов’ю до подорожей. Таке життя робить вас щасливою людиною!

5 собак

Ваш розумовий вік – 25-30 років!

На цьому життєвому етапі ви вже загартувалися дорослими проблемами. Однак вам все ще подобається веселитися! Ви проста людина, яка вважає за краще насолоджуватися життям. Тому, ви не прагнете його ускладнювати.

6 собак

Ваш розумовий вік – 30-40 років!

В очах оточуючих людей ви виглядаєте трохи старомодною людиною. У вас стабільне життя і робота. Ви завжди ретельно продумуєте свої дії перед прийняттям спонтанних рішень. Крім того, ви маєте миролюбний характер, маєте зрілий погляд на життя і великі шанси на успіх.

7 собак

Ваш розумовий вік – 10-15 років!

Ви дивитеся на світ крізь рожеві окуляри, адже в вашому серці ще живе та сама наївна дитина. При цьому ви прості, вмієте радіти елементарним речам і піклуватися про оточуючих.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: