Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

У США 16-річній дівчині вдалося врятуватися від викрадача за допомогою популярного жесту із TikTokУ

У США 16-річній дівчині вдалося врятуватися від викрадача за допомогою популярного жесту із TikTokУ
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Північній Кароліні 2 листопада надійшло повідомлення про зникнення дівчини (ім’я якої не розкривається) від її батьків. Вже за кілька днів у службу порятунку 911 надійшов дзвінок від водія, який випадково помітив дівчину на задньому сидінні сріблястої Toyota, вона показувала руками жести, що означають «мені потрібна допомога» чи «насильство в родині”.

Чоловік, який подзвонив в екстрену службу, простежив за машиною, в якій перебувала дівчина та передавав інформацію слідчим, які пізніше перехопили авто на дорозі, звільнивши неповнолітню та затримавши викрадача.

Дівчину викрав 61-річний Джеймс Брік, який спочатку відвіз жертву до своїх родичів в Огайо. Однак коли ті зрозуміли, що дівчина оголошена у розшук, чоловік втік із нею далі на південь.

За словами дівчини, щоб врятуватися, вона усім автомобілям та перехожим демонструвала знаки рукою, показуючи долоню із загнутим великим пальцем і потім стискаючи її в кулак.Такий жест є міжнародним універсальним сигналом про допомогу, який вигадав Канадський жіночий фонд у 2020 році. Проте поширився та набув популярності він саме завдяки TikTok та порадам у ньому.

За задумом жест можна показати начебто випадково, щоб його не помітили кривдники.

Просила користуватися цим сигналом і американська поліція, зокрема через збільшення випадків домашнього насильства під час пандемії.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: