Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Мені один психолог дуже сподобався. Дуже позитивну річ сказав одній жінці, яка сумно перераховувала, чого вона не має

Мені один психолог дуже сподобався. Дуже позитивну річ сказав одній жінці, яка сумно перераховувала, чого вона не має
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 


Мені один психолог дуже сподобався. Дуже позитивну річ сказав одній жінці, яка сумно перераховувала, чого вона не має. Справжніх друзів нема. Доброї зарплати немає. Машини пристойної немає. Квартири гідної немає. Молодості вже нема. І надії немає все це мати коли-небудь.

І повненький такий приємний психолог із борідкою поправив окуляри і сказав благодушно: звісно, ​​у вас багато чого немає.

І можна продовжити перелік. Тяжкої невиліковної хвороби немає. Боргів мільйонних немає. Відповідальності за когось немає, за хворого родича або недоумкуватого старичка. Горба немає. Та інвалідності немає. Дуже багато чого у вас немає. І якщо записати, чого у вас немає, то настрій покращиться у вас відразу. І надія з’явиться, що цього не лише немає, а й не буде.

І дама подумала, подумки порахувала і посміхнулася. Тож у нас багато чого немає. І не треба. А все інше можна заробити, покращити, отримати в подарунок чи просто обійтись тимчасово; нічого страшного. Головне – бути живим та здоровим. І щоб близькі були живі та здорові. І поганого не було. І це вже добре. З цього і почнемо, як кажуть, перерахування того, чого ми не маємо…

Ганна Кір’янова

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: