Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Гороскоп гидот: якого підступу можна очікувати від знаків Зодіаку

Гороскоп гидот: якого підступу можна очікувати від знаків Зодіаку
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Найкраще, що ми можемо зробити для власної безпеки, це знати, яких підлостей та гидот можна очікувати від конкретної людини.

Кожен із нас мріє жити в ідеальному світі, де немає ворожнечі, ненависті та зради. На жаль, але це неможливо, а тому не варто дивуватися, що поруч з нами будь-якої миті може з’явитися людина, здатна на підлість.

Причини для негативного ставлення можуть бути різними, а тому найкраще, що ми можемо зробити для власної безпеки, це знати, яких підлостей і гидот можна очікувати від конкретної людини. Найкраще про це розповість професійний астролог.

Овен

У момент найвищого роздратування Овен не відповідає за свої дії. Це перше і найважливіше, що потрібно знати про представників даного знака. Овна не можна назвати підлою людиною. Він чесний, добродушний та досить взаємний. Але на грубість завжди відповідає грубістю, причому повертає своїм кривдникам у триразовому розмірі. Овен надзвичайно імпульсивна людина, яка спочатку робить, потім думає. Цей факт підтверджується і статистикою, згідно з якою Овни найчастіше скоюють вбивства у стані афекту.

Телець

Телець – це вовк у овечій шкурі! Під маскою спокійної та врівноваженої людини ховається мстива особистість, яка не заспокоїться, доки не поверне боржок кривднику. Проте найболючішим питанням у житті Тельця є питання грошей і матеріального достатку. Чужі успіхи, підвищення по службі та виграші в лотерею ця людина переживає тяжко. До оточуючих, які багатші і успішніші за нього, підопічний Венери відчуває заздрість і будь-якої миті здатний підставити підніжку, просто з почуття заздрості.

Близнюки

Наскільки небезпечними можуть бути Близнюки, знають лише люди, яким доводилося близько взаємодіяти з Меркурієм. Справа в тому, що Близнюки – неймовірні лицеміри, які завжди і скрізь шукають зиску. Навіть близько спілкуючись з вами і називаючи вас своїм другом, ці люди не проґавлять шанс збагатитися за ваш рахунок. Підбурювання, маніпуляції, плітки, підробка – Близнюк піде на все, щоб домогтися свого і прибрати з шляху людину, що заважає. Навіть якщо Близнюки задумають вбивство, вони зроблять це чужими руками, адже інстинкт самозбереження цих людей працює відмінно.

Рак

Якщо говорити про небезпеку, яку варто очікувати від Рака, то цю людину можна назвати найдобрішим і найпростішим представником зодіакальної плеяди. Він живе «без каменю за пазухою», не заздрить чужому багатству і вміє прощати людей, котрі зробили йому боляче. Єдиний мінус, Рак – надто депресивний та песимістичний знак. Тривале спілкування з ним здатне вкинути в депресію найочевиднішого оптиміста і веселуна. Своїм ниттям, своїми страхами та сумнівами ця людина доводить оточуючих до білої гарячки.

Лев

Самолюбний і егоїстичний Лев вважає себе гідним представником людського племені, і дуже дратується, коли виявляється, що це не так. Зачепивши самолюбство Лева можна очікувати найгіршого, адже ця людина дуже болісно переживає свої невдачі, особливо якщо вони стали надбанням громадськості. У Лева багато зв’язків, адже, як правило, це досить впливова людина, а значить, вона докладе всіх зусиль і витратить будь-які гроші, щоб розтоптати та знищити свого ворога. Лев зробить це на публіку, адже тільки так він заспокоїть власне самолюбство.

Діва

Особи знака Діва – дріб’язкові, скупі і страшенно педантичні. Вони люблять порядок, а всіх, хто створює хаос, Діви відразу записують у свої вороги. На вигляд це дружні і навіть дбайливі створіння, які кожному готові допомогти і дати слушну пораду. Але життя показує, що підопічні Меркурія – майстерні інтригани, які заради досягнення своєї мети переступлять будь-яку людину. Більше того, ніхто не здогадається, що підлість у їхнє життя прийшла з боку Діви. Ці люди надто обережні та спритні.

Терези

Терези мріють про гармонію, але щоб добитися бажаного, потрібно мати рішучість, якої у цих особистостей немає. Вони зневажають оточуючих постійними сумнівами, у будь-якій ситуації намагаються сховатися за чужу спину, і перекласти відповідальність на інших людей. До того ж більшість Терезів зовсім не бажає працювати, а тому, щоб забезпечити собі життя, представники даного знака готові на будь-яке шахрайство. Навіть якщо внаслідок їхніх дій постраждає знайома людина, Терези підуть на це, адже ціль виправдовує кошти.

Скорпіон

Скорпіон не знає напівзаходів. З цією людиною можна або дружити, але тільки близько, серйозно і надовго, або ворогувати. Решта йому лише засіб досягнення цілей, отже, нічого не значущі люди. Маючи здатність впливати на людей, підопічний Марса може створити будь-яку гидоту чужими руками. А ось зі своїми ворогами Скорпіон розправляється самостійно. Маючи неймовірну мстивість, представник даного знака роками виношуватиме план помсти, але обов’язково здійснить його, хоч би чого це коштувало. У цьому весь Скорпіон.

Стрілець

Представник даного знака шукає веселощів та легкого життя. І в цьому сенсі Стрілець може пакостити навіть у своєму будинку. Наприклад, ця людина може зіштовхнути лобами друзів тільки заради веселощів, або закрутити роман з дружиною кращого друга, просто тому, що занадто волелюбний. При цьому підопічний Юпітера дуже дивується, коли йому ставлять у провину неприємні вчинки. Для нього це цілком рядові речі, і він анітрохи не засмутиться, якщо друзі зроблять з ним так само. Благо, на серйозний злочин Стрілець не піде, бо у розсудливості йому не відмовиш.

Козеріг

На багатьох людей Козеріг справляє гнітюче враження. Це досить владна людина, яка нікому не довіряє і вважає свою думку єдиною вірною. Козеріг розважливий і підступний, а значить, якщо з вашою допомогою він може досягти своєї мети, ви обов’язково станете розмінною монетою у його грі. По суті, це справжній енергетичний вампір, який спіймавши свою «жертву», не відпустить її, поки не висмокче всю енергію. І домовитися полюбовно з бездушним Козерогом вам точно не вдасться!

Водолій

Водолію нічого не потрібно від навколишніх людей, а тому навмисно він не завдаватиме нікому шкоди. Інша справа люди, які втручаються у життя підопічного Урана та намагаються диктувати йому свої умови. Водолій не терпить тих, хто намагається обмежувати його свободу та заганяти його у рамки. З такими особами він бореться зло та нещадно. І ще. Водолій не та людина, яка зберігатиме вірність. Навіть якщо вчора він клявся вам у коханні, завтра може змінити, не відчуваючи при цьому краплі сорому.

Риби

Здебільшого Риби – виражені альтруїсти, які бажають усім добра і намагаються кожному прийти на допомогу. Від них не варто чекати підлості, проте якщо ви будете нехтувати цими людьми та їхнім добрим ставленням, підопічні Нептуна смертельно образяться на вас. Ці особи не будуть розробляти план помсти, але якщо натрапить на можливість відігратися за свою образу, Риби цього не пропустять. В іншому ж представники даного знака частіше страждають від безсторонніх вчинків оточуючих, ніж самі завдають їм шкоди.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: