Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Дізнавшись про мою депресію, подруга записала мене на одну процедуру… Яка вивела мене з цього стану раз і назавжди

Дізнавшись про мою депресію, подруга записала мене на одну процедуру… Яка вивела мене з цього стану раз і назавжди
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Я перестала стежити за собою, стала важити 75 кг, могла в одній піжамі ходити весь день і не митися по 2 і 3 дні. Навіть зуби не чистила, а потім мені навіть жити не хотілося …

Дізнавшись це, моя подруга – японка повела мене в одну клініку, сказавши, що там є одна цікава процедура, після якої життя змінюється, як ніби заново народився …

Вона приїхала за мною, я так і пішла в піжамі і в домашніх тапочках . Їхала в центр Токіо в такому вигляді. На голові дулька. Там взагалі не звертають уваги на тебе. Хоч голою ходи. Їм не до тебе. Кожен зайнятий своїми думками. І у них немає звички розглядати людей в транспорті або на вулиці. Настільки люди там вільні.

Прийшли, заповнили папір. Так ось, заходжу я туди, а там посередині кімнати стоїть труна. Лікар поставив кілька запитань, мені дали одяг ( для смертника), я переодягнулася. Скомандували: – Лягайте і відчуйте, як відчувають себе померлі, коли захочете вийти – ось кнопка, натисніть її і ми вас випустимо. Я лягла. Всередині був дивний запах, але залили освіжувачем. М’який атлас яскравого кольору. Намисто по периметру труни …

Лежу, розглядаю труну. Усередині грала траурна музика.Слабке світло з кімнати було видно з щілин. Тут чую, як ніби мене виносять і завантажують в машину. Я починаю натискати на кнопку, вона раптом відвалюється …

Я починаю їх кликати і обурюватися, що я не за це заплатила. І взагалі, чи не охреніли вони бува ?! Потім їдемо хвилин 10. Я вже задихаюся. Потім чую команду: – Закопуй! І відчуваю, як мене опускають на мотузках в землю. Чую, як земля падає на мене зверху на труну.

І голоси ставали приглушеними. Я починаю вже в істериці на весь голос кричати. Матюкати. В голові мільйон думок. Що я потрапила до сектантів. Вони мене вбивають.Лежу як колода – руки по швах, в тісній труні. Усередині смерділо сечею. Я думала: – Господи, я не хочу вмирати! Там було жахливо . І швидше за все Подруга японка з ними в змові. Уб’ю тебе с @ ку !!!

..Мене реально закопують. Я почала ще більше верещати, як свиня на бойні і копати ногами. А найстрашніше – я почала задихатися. Я ридала і соплі текли по щоках, заливали вуха. Від істерики і страху я обпі.алась. Через те,що мало місця я навіть не могла витерти обличчя. Я лежала. Душно. І дихати було вже нічим. Стала крутитися голова. Я відчула, що почала мерзнути. Я лежала мокра в своїй сечі. – Холодна земля, – подумала я. Ридала я хвилин 20.І вже втрачала свідомість.

Стан був жахливий. Почала розуміти Гоголя і згадала, що можливо він прокинувся в труні і вмирав так само, як я тут. Перед моїми очима відразу спливли картинки з минулого: Як я народила і тримала дочку на руках … Її перші кроки … Її кіски, які я заплітала кожен день … О боже, я зовсім забула про свою дочку! Через свою уявну депресію … Я згадала, що взагалі перестала дзвонити мамі … Згадала, що життя таке прекрасне! Що життя чудесне! А я тут, с @ ка, в труні вмираю.

І мене вбивають мої улюблені японці, яких я так обожнювала. Ех, японці ?! Ех суки! І тут відкривається кришка труни. Я дивлюся: я в тій же кімнаті. Ця труна – ілюзія смерті і повністю компьютеризована.Я ще плакала хвилин 10. Ледве заспокоїлася. Матюкала їх. Подруга рада, ірже. Вони мені дали відеозапис моєї “смерті”. Усередині труни були вмонтовані камери, які все записували.

Після цієї процедури я схудла, покращала, полюбила життя і більше думки про те, що я не хочу жити або у мене депресія, більше немає. Не хочу більше туди! Хочу жити тут і зараз! Ось. І ви полюбіть життя!

12 ЗАПОВІДЕЙ оптиміста:

🌿1. Не забувайте викидати сміття: … з відра … з голови … з життя!

🌿2. Коли ваші справи йдуть погано – просто не ходіть з ними.

🌿3. Якщо помилку можна виправити – значить, ти ще не помилився.

🌿4. Самий хороший вчитель в житті – досвід. Бере правда дорого, але пояснює доступно.

🌿5. Дякую тим людям, які увійшли в моє життя і зробили його красивим. І спасибі тим людям, які вийшли з нього і зробили його ще кращим.

🌿6. Завжди знайдеться хтось, кому не подобається те, що ти робиш. Це нормально. Всім подобаються тільки кошенята.

🌿7. Якщо хтось на вас лається, злиться або ображається: «задавіть» його своїм позитивом.

🌿8. Своє життя треба влаштовувати до тих пір, поки життя не почне влаштовувати тебе.

🌿9. Не хочу вас засмучувати, але у мене все добре!

🌿10. На граблі не наступаю. Я вже по ним танцюю! І з кожним разом все віртуозніше.

🌿11. Рецепт молодості: радійте кожній дрібниці .

🌿12. Найкращий день – це Сьогодні !!!

Автор Назим Осака.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: