Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Досить переживати: зараз ви саме там, де маєте бути

Досить переживати: зараз ви саме там, де маєте бути
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Ілюстрація: Lisa Aisato


Досить. Досить мучити себе питаннями. Досить шукати скрізь прихований зміст. Досить оглядатись і намагатися оцінити, де ви були і як далеко вам ще йти. Досить говорити собі, що ви ще недостатньо хороші. Перестаньте це робити. Тому що там, де ви в даний момент у своєму житті — навіть з усіма недоліками і проблемами, — це саме там, де ви повинні бути зараз.

До цього вас привели тисячі інших моментів у житті. Сотні рішень та вчинків. Мільйони думок, помилок та успіхів. І все це добре. Але ми постійно продовжуємо говорити собі, що ще мало, що нам ще багато чого потрібно, і так ми все життя прагнемо якихось надуманих стандартів. І прагнути більшого – не погано, ні. Але ми забуваємо, що кожен крок нашої подорожі до більшої – це також частина подорожі. Ми забуваємо, що на шляху до успіху обов’язково будуть труднощі, іноді ми можемо зупинитися і взагалі нікуди не рухатися. І все це гаразд.

Тому що зараз ми там, де маємо бути. Ми маємо втомлюватися. Ми повинні зазнавати поразки. Ми повинні заходити в глухий кут.

Тому що все це — тимчасові зупинки, і зрештою ми рушимо далі.

Все це – частина нашої подорожі, так само як і моменти успіху та щастя, коли посмішка не сходить з лиця. Ми просто маємо нагадувати собі, що все, що ми робимо, і що трапляється, — це нормально. Ми повинні говорити собі, що ми сильні та здібні, що ми можемо з усім упоратися.

Ми маємо перестати говорити собі, що в нас нічого не виходить. Перестати казати, що в нас не вийде, бо й раніше ніколи не виходило. Ми маємо перестати говорити собі, що ми щось втрачаємо. Тому що втрачати нема чого. Ми тільки здобуваємо: знання, мудрість, досвід, уроки. Все, через що ми проходимо, вчить нас виживати. Кожна перешкода допомагає нам розібратися у собі. Кожен біль руйнує нас, але потім створює наново. І крок за кроком ми з цим справляємося.

Тому вже вистачить. Досить переживати. Вистачить запитувати. Досить дозволяти собі почуватися невдахою. Тому що це неправда. Ви — людина, яка росте, змінюється, навчається, розвивається. І зараз ви рівно там, де маєте бути. Довіртеся моменту і довіртеся собі. Ви неймовірні та сильні.

Автор невідомий

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: