Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Український мультфільм переміг на Фестивалі анімаційних студій у Парижі

Український мультфільм переміг на Фестивалі анімаційних студій у Парижі
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Анімаційна казка «Украдений місяць. Кум» перемогла на фестивалі анімаційних студій в Парижі в номінації «Найкраща історія». – повідомляє ШоТам

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомила режисерка і авторка сценарію Ольга Захарова.

Як розповідає авторка, фільм був створений за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

«Це різдвяна пригода. Історія Любові, Добра, Хоробрості та Честі, яка пронизана духом українських легенд про козаків, образами різдвяних родинних традицій і свят. Українське село, яке живе тихим та спокійним життям, оживає напередодні Різдва – наповнюється піснями, музикою, духом смачної печені і свята», – йдеться у повідомленні.

Авторка сценарію Ольга Захарова розповіла, що робота над мульфільмом тривала майже три роки. У мульфільмі багато сенсів, які з часом стали ще актуальнішими.

Сюжет мульфільму

«Украдений місяць. Кум» показує українське село, яке, живучи тихим та спокійним життям, оживає напередодні Різдва — наповнюється піснями, музикою, духом смачної печені і свята.

Козак Василь разом із дітьми лагодить Різдвяну зірку, щоб ввечері діти могли привітати хрещених батьків колядками. Дружина Василя, Катерина, порається біля печі, готує святкову вечерю.

Самотньо, осторонь від громади в селі живе козак-характерник Кум. Ніхто, навіть стара баба Карпиха, яка розносить селом плітки, не знає, ким він був і звідки сюди прийшов. Кремезна статура Кума і відлюдність викликають острах у дорослих жителів села, але не в дітей.

Діти відчувають, що козак ретельно приховує від людей якусь свою таємницю. Але їм скоріше цікаво, ніж страшно. Насправді, колись давно…

Відзначимо, що виробництвом дитячої казки тривалістю 24 хвилини займається кінокомпанія «Магіка-фільм» і Dual Flame.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: