Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Українці перемогли на фестивалі снігової скульптури у Швейцарії

Українці перемогли на фестивалі снігової скульптури у Швейцарії
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Українці Олексій Пода, Богдан Куцевич, Олекцій Козак, разом з Швейцарцем Джонатаном Райнером спорудили снігову скульптуру, яка виграла на міжнародному фестивалі снігової скульптури World Snow Festival.

Відбувався захід у швейцарському селі Гріндельва.

1485449374-9420

Команда з чотирьох чоловік за чотири дні “виліпила” сніжний містичний плащ з посохом.

“Темою конкурсу була магія, і ось наша задумка: у глядача повинно виникнути відчуття, що маг щойно пішов, залишивши свої речі, і будь-хто може їх приміряти, — поділився Олексій Пода. — Оскільки багато команд на різних конкурсах роблять скульптури у своєму фірмовому стилі, ми тепер жартуємо, що на наступному змаганні зробимо штани, светр або інший фасон плаща”.

430328

За фахом 39-річний Богдан і 35-річний Олексій – архітектори, Олексій Козак – рекламщик, а їхній друг зі Швейцарії – аспірант-фізик. У команду хлопці об’єдналися чотири роки тому і встигли взяти участь вже у семи конкурсах, які проходили в різних країнах.

Як розповідають хлопці, умови всюди однакові: команді дають 25-30-тонний куб спресованого снігу (3,5 на 3,5 метра) і чотири дні на роботу.

430315

“І тут як пощастить – у нас, бувало, траплялися камені і навіть пляшки всередині куба. Тому за куб тягнуть жереб. Від удачі залежить ще й розташування на майданчику з освітленням. Оскільки сонячне світло має велике значення – без нього скульптура не зчитується і зливається з землею.” – розповідає Олексій Пода.

Приз глядацьких симпатій отримала команда з Італії. Фото – О. Пода.

16244480_1534427029919164_1253079523_n_1__

Джерело: unian.ua

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: