Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Аптечка нового покоління. Шість безпечних і легальних енергетиків

Аптечка нового покоління. Шість безпечних і легальних енергетиків
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Ми живемо в шаленому ритмі. Сесія, вступні/випускні екзамени, здача проектів, влаштування на роботу — в цій постійні напрузі важко зберегти спокій і отимізм.

Інколи хочеться просто лягти у ліжко, накритися ковдрою, включити безтурботний фільм і хоча б на кілька годин забути про ту купу незавершених справ, які заважають насолоджуватися життям.

Це все свідчить про перевтому. Організму потрібний додатковий заряд енергії, і ми знаємо легкий спосіб його забезпечити.

Є п’ять чудо-трав, які допомагають тримати організм в тонусі і підживлювати його, коли він особливо цього потребує.

the brain

Природні енергетики: дешево, легально і справді дієво

Ліків в аптеках є достатньо, але будь-які препарати нам не підходять.

В пошуку керуємося трьома основними вимогами:

  • ліки не повинні містити ніяких хімікатів;
  • вони мають бути безпечними;
  • ціна має підходити як бізнесменам, так і студентам.

Пошуки можна завершити, панацею знайдено.

Якщо треба пришвидшити свій темп і бути гіперактивним

Елеутерокок. Є як у вигляді настоянки, так і в таблетках. 100% рослинного походження. Чудове рішення, коли треба покращити робочу активність.

Коли приходить апатія, нічого не хочеться робити, а всі спроби наздогнати себе закінчуються крахом, просто прийміть кілька таблеток елеутерококу. Рекомендують вживати два-три рази на тиждень.

Властивості: забирає сонливість, покращує зір і слух, пришвидшує обмін речовин, покращує апетит, знижує ризик онкозахворювань.

Родіола рожева (золотий корінь). Ще одна можливість пробудити свій організм. Діє майже так само, як елеутерокок.

Дія: підвищує концентрацію уваги, покращує пам’ять, пришвидшує розвиток умовних рефлексів. Справжня панацея, та ще й коштує недорого.

Коли треба пригальмувати і втихомиритися

Пустирник. Є таблетки, є настоянки, вартує копійки, а діє при цьому безвідмовно. Гарно рятує, коли треба заспокоїти нерви і стримати надмірні пориви.

Властивості: регулює функціональний стан центральної нервової системи, заспокоює, знижує надмірну нервову збудженість, бориться з неврозами, надмірною реактивністю, відчуттям постійного напруження і безсонням.

Валеріана. Уже давно стала символом спокою. Препарат натуральний і безпечний, але давайте без фанатизму. “Чим більше – тим краще” тут не працює, треба притримуватися конкретних доз.

Дія: заспокоює при надмірому збудженні, бориться з безсонням і мігренню.

Коли треба швидко порозумнішати і вчитися/ працювати краще

Гліцин. Це не зовсім трава, це амінокислота. Але так як гліцин дають навіть немовлятам, в його безпечності можна не сумніватися.

Пепарат покращує роботу мозку, концентрацію уваги і пам’ять.

Рятівник для тих, кого усе дістало. Гліцин знижує психоемоційне напруження, агресивність і конфліктність, покращує соціальну адаптацію і загальний настрій. А ще нормалізує сон, відвищує розумову працездатність та покращує запам’ятовуваність.

Шалфей. Тут окрім користі, ще й насолоду отримати можна. Чай з шалфею покращує не лише роботу мозку, а й загальний стан всього організму. Весь список нижче.

Напій помагає боротися з запальними процесами в організмі, зміцнює імунну систему, бориться зі стресом і покращує роботу пам’яті.

На цьому все. Маючи вдома таку аптечку, ви зможете витримати будь-які навантаження, не здавши при цьому жодної позиції.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: