Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

5 сайтів на випадок, якщо вам стало нудно

5 сайтів на випадок, якщо вам стало нудно
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

В інтернеті можна знайти сайт на будь-яку тематику. Декотрі з них – чудове місце, де можна порозважитися.

Вашій увазі 5 сайтів, де можна цікаво провести вільну хвилинку. Чи годину. Або кілька годин.

Знайди невидиму корову

© findtheinvisiblecow
© findtheinvisiblecow

Ви коли-небудь бачили корову розміром в 1 піксель? А цей кумедний сайт пропонує вам знайти її на абсолютно білому екрані. В якості підказки вам постійно кричить корова: чим до неї ближче – тим голосніший звук. Тим, у кого вистачить терпіння дійти до 50-го рівня, відкриється нова секретна тварина.

Намалюй це!

© quickdraw.withgoogle
© quickdraw.withgoogle


Сайт для тих, хто любить малювати і ставити в глухий кут штучний інтелект. Нейромережа пропонує намалювати ту чи іншу річ, а потім вгадує. У грі 6 раундів, після яких вам покажуть всі ваші малюнки, а також запропонують поглянути на «шедеври» інших гравців.

Музична “Вікіпедія”

© listen.hatnote
© listen.hatnote

Незвичайний сайт дозволяє не тільки побачити, а й почути «Вікіпедію» в режимі реального часу. У вигляді звуків і різнокольорових кружків відображаються правки і нові статті. Чим об’ємніша правка, тим нижчий звук. Крім того, сервіс фіксує кожного нового користувача всесвітньої енциклопедії.

Як зробити будь-що

© instructables
© instructables

Instructables – сайт для тих, кому потрібна інструкція до чого завгодно. Наприклад, як зробити гамбургер, зібрати комп’ютер, пошити одяг або навіть змайструвати незвичайний світильник у вигляді Місяця.

Neave

© neave
© neave

Neave – це набір розважальних сайтів з оптичними ілюзіями, дивними відеороликами, віртуальним планетарієм і різноманітними іграми. Також тут є і власний фоторедактор, який дозволяє робити знімки на веб-камеру і відправляти їх в соціальні мережі.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: