Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

10 маловідомих сайтів для тих, хто займається творчістю

10 маловідомих сайтів для тих, хто займається творчістю
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 


Ідеї, натхнення, можливість показати себе та подивитися на інших…

10 маловідомих сайтів-помічників для тих, хто займається творчістю:

Для письменників

 1. Daily Page – www.dailypage.co
 2. Девіз цього сервісу: «Пишіть щодня!». Кожен день на пошту вам буде приходити нова тема для міні-твору: «Вона була так збентежена, адже…», «Одне з найкращих рішень у вашому житті…», «Що для вас означає мистецтво?». Писати можна як для себе, так і на публіку – ділитися своєю творчістю.

 3. Portent – portent.com

Якщо скінчилися ідеї для статтей – ласкаво просимо сюди. Вводите ключове слово, і сервіс миттєво придумує якусь тему. Звичайно, не обов’язково брати її в такому вигляді, але процес генерації ідей вона запустить безперечно. Ресурс англійською мовою.

Для фотографів, художників і дизайнерів

 1. Art Finder – artfinder.com
 2. На сайті зібрана велика колекція живопису, фотографій, скульптур, принтів. На все це багатство можна не тільки дивитися – все, що сподобається, можна легко придбати. Але головне призначення сайту, звичайно, надихати.

 3. Behance – behance.net
 4. Привід завітати в Behance – величезна кількість творчих проектів у таких сферах, як анімація, графічний дизайн, ілюстрація, мода, фотографія від креативних авторів з різних країн. Behance називає себе платформою, яка стирає кордони між талантом і можливостями.

 5. PsykoPaint – psykopaint.com
 6. Онлайн-додаток, який допоможе розкрити творчі здібності і талант художника. У PsykoPaint можна малювати картини в різноманітних стилях і ділитися ними в соц. мережах або показати в галереї сервісу.

 7. Pattern Library – thepatternlibrary.com
 8. Велика бібліотека красивих і, головне, безкоштовних патернів (шаблонів). При бажанні можна додати і свою роботу, відправивши лист творцям проекту.

 9. Noisli – noisli.com
 10. Не так уже й важливо, що вам потрібно – зосередитися або, навпаки, розслабитися – вас виручить генератор фонових шумів. Шум моря, лісу і дощу, багаття, яке потріскує, місячної ночі, вентилятора, поїзда та звуки ранкового кафе можна комбінувати один з одним, робити голосніше й тихіше, створюючи власний мікс.

 11. One Eyeland – oneeyeland.com
 12. Ресурс, присвячений фотографії. Вам не обов’язково відтворювати чиїсь ідеї у вашій творчості. Тут цілі галереї робіт для нових творчих ідей.

 13. Designspiration – designspiration.net
 14. Добірки логотипів, ілюстрацій, візиток, постерів, упаковки, архітектурних рішень, розворотів журналів та книг.

 15. Typography Served – typographyserved.com

Найцікавіші приклади типографіки.

А які ще цікаві сайти знаєте ви? Діліться з нами у коментарях! 😉

Джерело: IT House coworking
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: