Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Асоціативний тест на взаємини із протилежною статтю і сприйняття життя

Асоціативний тест на взаємини із протилежною статтю і сприйняття життя
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Завдання

Складіть і запишіть коротеньку історію, в якій використовувалися б такі слова: садівник, сад, ведмідь, ліс, річка, квіти, ключ.
Довго не думайте, пишіть що перше спаде на думку. Намагайтеся уявити картину. Як виглядаає садівник, його настрій, дії. І ліс – опишіть його. Ведмедя теж наділіть рисами. Річка – яка вона? А квіти? Використовуйте у своїй розповіді побільше прикметників, так результат буде максимально точний.

Важливо: Не читайте розшифровку до того як напишите розповідь, буде нецікаво! (Розшифровка внизу)

Розшифровка:

  1. Садівник – це і є Ви! Яким ви його представили, таким ви і є в житті: або люблячим свою справу, з любов’ю доглядають за садом, або навпаки!
  2. Сад – територія садівника. Тобто, або ваш зовнішній світ (більше притаманне екстравертам), або ваш внутрішній світ (для інтровертів). Сад може бути, наприклад, чистим і доглянутим, або тихим і порожнім.
  3. Ведмідь – це протилежну стать, тобто або ваш чоловік або ваша жінка. Або те, як ви собі його (її) несвідомо уявляєте.
  4. Ліс – це місце проживання протилежної статі. Наприклад, якщо ліс далеко, за сімома перешкодами, то і ви так само далеко в ваших відносинах від вашого чоловіка або жінки.
  5. Квіти – справа життя, тобто те, чим ви займаєтеся, ваша робота, ваші цілі, місія і т.д.
  6. Річка – ваше життя, в цілому. Вона може бути вируючою, глибокою, з чистою водою, яка і асоціюється з вашим життям. А може бути вузькою, з брудною водою, сірою та неприємною.
  7. Ключ – спосіб відкритися у взаєминах з партнером і вирішувати виникаючі в них проблеми. Наприклад, якщо ви втратили ключ, то можливо в житті є ситуації, які ви не знаєте як вирішити в даний момент.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: