Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Американський Forbes радить туристам їхати в Київ замість Парижа

Американський Forbes радить туристам їхати в Київ замість Парижа
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Американське видання дало поради, що подивитися і як првести вихідні у незаповненому туристами Києві.

Коли йдеться про історичні європейські міста, напрямки, першими спадають на думку Рим, Париж, Прага чи Відень. Однак, якщо хочеться відвідати місто з чудовою архітектурою, прекрасними церквами, галасливими ринками і вимощеними бруківкою вулицями, на яких мало туристів, варто серйозно подумати про те, щоб відвідати столицю України.

Так пише американське видання Forbes, додаючи, що якщо за минулий рік у Парижі побували 83 мільйони туристів, то у Києві їх було 1,6 мільйона. Менша кількість мандрівників означає більш легкий доступ до пам’яток, чудове транспортування і смачне харчування за низькою ціною.

Видання дає поради читачам, в яких готелях краще зупинитися, та які київські пам’ятники подивитися. Зокрема, Forbes радить відвідати Золоті ворота, Національний музей природознавства, київську оперу, Михайлівський золотоверхий собор і музей Михайла Булгакова.

«Якщо здається, що у Києві багато соборів і релігійних будівель, то так воно і є. Тут повно неймовірно спроектованих куполів, якими всіяне місто. Багато з них сині і зелені, що робить загальний ландшафт дуже світлим. Найбільше з таких місць – Києво-Печерська лавра, дорогий комплекс, 28 гектарів площі якого об’єднує собори, печери, катакомби і зелені пагорби. Вважається, що це найбільш священне місце в Україні», – йдеться в статті.

З української кухні Forbes радить туристам скуштувати борщ і голубці. Крім того, видання радить звернути увагу в Києві на грузинські страви. Ще одним цікавим місцем у статті названо Чорнобиль, який став безлюдним після аварії на ЧАЕС у 1986 році. Поїздка в зону відчуження триває 12 годин. І під час неї можна докладно дізнатися, що сталося з безлюдним сьогодні містом Прип’ять. Втім, це розвага не для всіх. В якості ж сувеніру з України видання радить привезти вишиванку. «У більшості людей Київ може й не серед перших рядків у списку міст для європейських вихідних. Однак зважаючи на мальовничі краєвиди, чудовий вибір, де повечеряти, і класний шопінг, він повинен там бути», – йдеться в статті, передає УНІАН

Джерело: lovelylife.in.ua
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: