Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

22 правила життя, про які хотілося б знати в юності

22 правила життя, про які хотілося б знати в юності
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Ми вчимося все життя. Одні уроки ми пізнаємо в дитинстві, інші в молодості, треті – в зрілому віці. І тільки згодом розуміємо, що життя стало б набагато простішим, якби деякі його уроки були пройдені трохи раніше:

1. Дитинство закінчується тоді, коли ви заробите свої перші гроші.

З цього моменту ви стаєте об’єктом можливого матеріального збагачення для всіх, хто вас оточує в цей момент.

2. Освітня система відживає себе в той момент, коли ви в перший день сіли за парту, оскільки вона будується на відсталості міністерств і відомств і не встигає за новими тенденціями і течіями.

3. Треба читати «нудні книги», які не рекомендовані в школі.

Читайте без зупинки, читайте якомога більше пізнавальної літератури. Якщо ви не набудете цієї звички в дитинстві, то все, що ви потім будете читати – це титри на телевізійному екрані, що не зроблять вас розумнішими і не додадуть інтелекту.

4. Світ хоче, щоб всі залишалися зомбі-теледебілами.

Економіка країни побудована на споживанні. Тому чим ви безграмотніші і чим більше залежні від телевізора і ЗМІ, тим простіше вам продати продукти і послуги, часом навіть такі, які вам зовсім не потрібні.

5. Люди, що вас оточують – це джерела інформації.

Навчіться спілкуватися і слухати навколишніх. Уникати людей, вважаючи їх негідними своєї уваги – означає не знайти клієнтів, друзів або роботу в майбутньому.

6. Поважайте мудрість людей, старших за себе.

Слухайте старших, навіть якщо ви вважаєте, що їх точка зору давно застаріла. Їх знання побудовані на мудрій системі цінностей, виробленій роками, на життєвому досвіді та логічних взаємозв’язках між проблемами і прийнятими для їх усунення рішеннями.

7. Обирайте людей, з яких можна брати приклад.

Знайдіть людей, якими можна захоплюватися. Постарайтеся їх перевершити, а після вибирайте інших, більш достойних.

8. Сором’язливість – ворог прогресу.

Не дозвольте своїм емоціям забороняти вам дізнаватися більше про людей, адже в цьому випадку і люди не дізнаються про вас. Народна мудрість недарма говорить: «Нахабство – друге щастя».

9. Вибирайте надійних попутників.

Не будуйте міцних стосунків з людиною, якщо вам щось в ній не подобається. Саме це «щось» і буде причиною ваших втрат в разі розриву.

10. Ризикувати потрібно, поки у тебе нічого немає.

Згодом ви створите сім’ю, народите дітей, набудете досвіду й обережності, станете більш консервативними. Якщо хочете приймати ризиковані рішення – приймайте їх, поки молоді.

11. Будьте скупими.

Не витрачайте гроші на дурниці, накопичуйте їх на щось вагоме, наприклад, на свою справу. Це вас навчить завжди добиватися своєї мети. Пам’ятайте, гроші – це всього лише засіб, а не мета.

12. Пізнавайте світ.

Витрачайте гроші на враження. Радість від вражень і цінність спогадів вища, ніж цінність придбаних предметів побуту та одягу.

13. Гроші потрібно заробляти.

Жодна економія не зробить вас матеріально забезпеченим і морально самодостатнім. І зовсім неважливо, скільки ви заробляєте зараз, головне – ваше бажання і вміння заробляти.

14. Виграти в лотерею в молодості – це до нещастя.

Везіння в молодості найчастіше призводить до необдуманих вчинків і неправильних рішень. Легкі гроші швидко йдуть, залишаючи тільки гіркоту і розчарування.

15. Треба створити програму дій.

Якщо не хочете планувати своє життя – готуйтеся отримувати удари долі. Доля може дати вам подарунок і без програми, але часто подарунком важливіше правильно скористатися, ніж просто отримати. З програмою це буде наочніше і зрозуміліше.

16. Підтримуйте форму.

Навчіться займатися фізичними вправами хоч би 15 хвилин на день. Організм звикне до цього, і ви самі не зможете потім відмовитися від корисних занять і будете підтримувати себе у формі.

17. Будьте готовими до автономного режиму.

Навчіться готувати їжу, прати, прасувати, купувати і т.д, навіть якщо ваш сімейний партнер робить це краще за вас.

18. Не довіряйте своїй пам’яті.

Пам’яті недостатньо, якою б фантастичною вона не була. Все записуйте.

19. Мрійте.

Ніколи не переставайте мріяти про щось більше і краще, не слухайте нікого, хто вам каже, що час спуститися з небес на землю.

20. Вихованням повинні займатися батьки.

Не намагайтеся виправити людей. Не витрачайте сили намарно, шукайте тих, хто ще не зіпсований.

21. Треба бути грамотним.

Вміння коректно і по суті висловлюватися стане в нагоді тоді, коли ви будете доносити свою точку зору клієнтам, керівництву або персоналу.

22. Вмійте конкурувати.

Життя, бізнес, стосунки – дуже конкурентні світи. Вчіться легко рухатися серед них.

Джерело: ukrfb.com
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: