Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Справжнім хітом інтернету стала ця фотографія видавленої на тарілку зубної пасти. І тут справа не в художності знімку, а в підписі до нього…

Справжнім хітом інтернету стала ця фотографія видавленої на тарілку зубної пасти. І тут справа не в художності знімку, а в підписі до нього…
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Справжнім хітом інтернету стала ця фотографія видавленої на тарілку зубної пасти. І тут справа не в художності знімку, а в підписі до нього.

Емі Чет Гарднер давала дочці поради перед першим днем у школі. Вона дала їй завдання – вичавити на тарілку тюбик зубної пасти. Коли дочка впоралась з цим, Емі попросила малу повернути пасту в тюбик.

– «Але це неможливо!», – вигукнула донька.

– «Цей урок повинен навчити тебе відповідально ставитись до своїх слів. У тебе буде можливість використовувати свої слова, щоб образити, принизити, оббрехати та поранити інших. Але! У тебе також буде можливість використати свої слова, щоб зцілити, заохотити, надихнути інших. Подібно цій зубній пасті, як тільки слова вилетять з твого рота, ти не зможеш взяти їх назад. Використовуй свої слова дуже обережно», – спокійно сказала їй Емі.

Дуже наочний спосіб продемонструвати малечі силу слова, правда ж?

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: