
Маріан Васкес Аларкон з мексиканського міста Коацакоалькос підібрала на вулиці крихітне цуценя, яке, як виявилося, насправді було диким койотом.
Спочатку жінка не підозрювала про справжню природу “цуценяти” й виховувала його разом з іншими своїми собаками. З часом стало очевидно, що “цуценя” не зовсім звичайне, адже його поведінка суттєво відрізнялася від поведінки інших собак. Койот мав ненаситний апетит, агресивно поводився під час годування і вночі регулярно вив.
Маріан зрозуміла свою помилку, коли тварина почала стрімко рости й набирати вагу. Жінка з жахом усвідомила, що випадково виростила дикого звіра.
Не гаючи часу, Маріан звернулася до фахівців з охорони дикої природи, які забрали койота й поселили його в еко-центрі “Ліс шепоту”. На жаль, утримувати його вдома ставало дедалі складніше, адже койот потребував відповідних умов для життя.

“Це був прекрасний койот. Незважаючи на те, що він виріс у домашніх умовах, його інстинкти хижака залишалися незмінними. Він зіпсував мені дуже багато речей й більше не міг поміститися в будинку”, – поділилася Маріан.
Варто зазначити, що койоти – це нічні хижаки з Північної Америки, трохи менші за вовка. Вони володіють дивовижними мисливськими здібностями, зокрема, здатні бігати зі швидкістю 64 км/год.
Не знаю як вам, але мені ця історія дуже сильно нагадала випадок в нас на Україні як українка врятувала дуже “сумного вовка” думаючи що це хаскі. А що ви думаєте про цю ситуацію? Пишіть в коментарях.
