Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

5 художників, закоханих в осінь

5 художників, закоханих в осінь
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 


Осінь – найяскравіша і найпрекрасніша пора року. Її красою захоплювалися художники, про її пишноту писали поети, про її чарівну магію говорили багато. Осінь – це не тільки дощ, сирість і холод, Це ще і буяння фарб, яскраві парасольки, походи в ліс за грибами та затишні і теплі вечори в колі сім’ї.

Пропонуємо вам насолодитися творчістю талановитих художників, які покажуть вам всю красу і таїнство золотої осені.


Міська осінь Річарда Макнейла


Художник Річард Макнейл народився в 1958 році в місті Вустер (Великобританія). Про нього мало що відомо, хоча його картини прикрашають Овальний кабінет Білого дому в США. Його роботи – це немов екскурсія по осінньому Парижу або Нью-Йорку. Вони настільки прекрасні, що просто неможливо відірвати погляд.

Усамітнення Томаса Кінкейда

Томас Кинкейд є найбільш колекціонованим художником світу. Його роботи визнаються найкращими літографіями ось уже 8 років поспіль. Своїми картинами Томас Кинкейд хоче навчити людей вірі, яка принести в їхню домівку мир та радість. Ми вважаємо, що йому це вдається.

Яскраві фарби Леоніда Афремова


Леонід Афремов – всесвітньо визнаний сучасний художник-імпресіоніст, який розробив свій унікальний стиль написання картин. Він пише свої роботи без використання кисті. Замість неї художник використовує спеціальний ніж-лопатку (мастихін). Всі його роботи захоплюють і надихають нас.

Казкові пейзажі Євгена Лушпіна

Євген Лушпін є одним з популярних художників сучасності. Його роботи захоплюють свій красою. Євген пише в жанрі гіпперреалізма, і часом його картини настільки реалістичні, що їх неможливо відрізнити від фотографій.

Чарівна природа Чарльза Уайта

Художник Чарльз Уайт народився в 1943 році в Квебеку (Канада). Коли він був ще підлітком, багато його пейзажів успішно продавалися, а зараз вони вже знаходяться в зборах по всьому світу. Картини “Золота осінь” пропонують глядачеві відкласти в сторону роботу і зануритися в світ спокійної краси.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: