Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Коли актуально дарувати маленькі букетики квітів?

Коли актуально дарувати маленькі букетики квітів?
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Існує безліч вдалих моментів, коли мініатюрний букетик буде найдоречнішим подарунком. Втім, невеликий букет може стати гідним дарунком і з нагоди значущого приводу, все залежить від того, як він виглядає та як підноситься.

Гарні приводи для маленьких букетів

Перше побачення

Багато чоловіків задаються питанням, чи треба замовити букет квітів  на перше побачення? Чи не буде подібний жест розцінений дівчиною, як занадто передчасна надія на щось серйозне? Відповідь одна – ні. Чоловіки (особливо у зрілому віці) не мають сумнівів у тому, що букет потрібен. Квіти, по суті, взагалі ні на що не впливають. Звичайно, якщо це буде 101 троянда у дівчини скоріш за все виникнуть певні питання, та невеликий букет, навпаки, буде означати, що ви галантний юнак, який вміє проявляти увагу. Також можна зупинити свій вибір на скромному маленькому букеті сезонних квітів, якщо ви не знаєте, які саме сорти квітів полюбляє ваша обраниця.

Ювілей

Існує думка, що на великі свята прийнято дарувати великі букети. Зазвичай, ювіляру дарують величезні пишні та яскраві композиції. Але, якщо ви подаруєте маленький витончений букет, він не зможе затьмарити основний презент, а, навпаки, стане гідним доповненням до нього. 

Перший день пори року

Це дуже романтично – дарувати небайдужій людині невеликий букет сезонних літніх, осінніх, зимових та весняних квітів. Подібний жест розчулить будь-кого.

Підтримка

У складній життєвій ситуації підтримайте близьку людини невеликим букетом та листівкою з добрими словами, які підбадьорять у скрутну годину.

Прохання

Якщо ви хочете попросити когось про послугу, то робіть це не з порожніми руками. Замовте мініатюрний букет квітів з адресною доставкою кур’єром, і вам точно не зможуть відмовити. 

Запрошення

Маленький букет з листівкою, в якій написані слова запрошення стане нетривіальним способом запросити когось на який-небудь урочистий захід. Наприклад, на весілля, день народження, новосілля або навіть просто на вечерю чи домашнє свято у колі рідних.

В знак щирої дружби

Якщо у вашої подруги чи друга намічається щось грандіозне –  переїзд, підвищення по кар’єрних сходинках, народження дитини, тощо – замовте йому або їй маленький букетик на ознаку вашої підтримки. 

Ваша особиста “маленька” дата

Це може бути день знайомства або день першого поцілунку, день, коли ви вирішили ніколи не розлучатися або стали набагато ближчими один одному. Ці невеликі та важливі для ваших відносин події можуть бути відзначені замовленням саме маленького букета. 

Коли ви скучили

Ще один романтичний привід, коли маленький букетик буде просто ідеально доречним та гармонійним. Тож, якщо ви зараз знаходитесь на великій відстані один від одного, замовте доставку букета кур’єром. А, якщо ви посварилися і бажаєте найшвидшого примирення, покладіть букет з запискою під двері.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: