Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Дев’ять вправ на розтяжку, які замінять сеанс масажу

Дев’ять вправ на розтяжку, які замінять сеанс масажу
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Ці ВПРАВИ роблять позитивний вплив на спину і ХРЕБЕТ, дозволяють позбутися від болю і сутулості. Впливають на всі групи м’язів, опрацьовують проблемні ділянки. Так що, якщо ви регулярно страждаєте від проблем зі спиною, то включіть цей комплекс в вашу ранкову зарядку.

Напевно, практично будь-яка людина зараз хотіла б вести якомога більш здоровий спосіб життя. На жаль, через щоденний напружений робочий графік найчастіше у нас просто не залишається часу, щоб приділяти його своєму здоров’ю. Однак при необхідності ви цілком можете виділяти приблизно 10-15 хвилин протягом дня для отримання результату.

Вам не буде потрібно займатися тренуваннями в тренажерному залі, ви просто можете з легкістю розтягнути своє тіло, слідуючи досить простому режиму вправ.

Комплекс вправ на розтяжку

Ці завдання на розтяжку не тільки омолодять ваш розум, тіло і душу, а й матимуть позитивний вплив на вашу особистість. Зверніть особливу увагу на ці вправи, які ви з легкістю можете виконати. Вони допоможуть вам підтримувати себе у формі і бути більш здоровим, навіть в тому випадку, якщо ви через зайнятість пропустите відвідування масажу.

Крила метелика

Ця вправа неймовірно корисна для розтягування м’язів спини і грудей. Для виконання цієї техніки вам буде потрібно покласти долоні на плечі (праву долоню на праве плече і навпаки). Спочатку спробуйте відтягнути лікті назад, як ніби ви намагаєтеся змусити їх торкнутися один одного, потім затримайте їх в такому положенні приблизно на 5-10 секунд, щоб повністю відчути розтягнення у верхній частині спини. Спробуйте зробити той самий рух, змушуючи лікті рухатися вперед. Знову утримуйте їх в такій позиції 5-10 секунд, щоб відчути розтягування в грудях.

Поза орла

Практикуючи позу орла, ви зможете розтягнути задню частину плечей, а також верхню частину спини. Схрестіть руки так, як це показано на фотографії і переконайтеся, що вони спрямовані вгору. Якщо у вас є проблеми з тим, щоб ваші долоні зустрілися одна з одною, переконайтеся, що кожна рука знаходиться на протилежному плечі, а підборіддя з’єднанє з грудьми. Лікті повинні знаходитися паралельно підлозі. Вам потрібно залишатися в такій позиції приблизно 30 секунд, після чого повторити те ж саме, змінивши положення рук. Ця поза не тільки розтягне м’язи, але і допоможе тим, хто страждає від болю в даній області.

Обертання

Ця вправа допоможе вам впоратися з болями в спині, а також значно зміцнить м’язи. Для її виконання вам буде потрібно сісти на стілець і міцно поставити ноги на підлогу. Випряміть спину і покладіть руки за голову. Тепер поверніть тіло вправо, потім повільно поверніться у вихідне положення і поверніться вліво. Ви також можете помістити праву руку на коліно лівої ноги при скручуванні вліво, а ліву руку на праве коліно при скручуванні в іншу сторону. Вправу потрібно робити досить повільно і повторювати приблизно 3-5 разів.

Підтягування попереку

Ця вправа чудово підходить для тих людей, хто страждає від сильних болів в попереку. Також воно позитивно впливає на м’язи пресу і ніг. Для виконання вправи вам буде потрібно встати спиною до стіни, гарненько спертися на неї і повністю випрямити хребет, щоб він став рівним. Тепер повільно опускайтеся, поки коліна не утворюють прямий кут. Залишайтеся в такому положенні приблизно 10-15 секунд. Для досягнення хорошого результату необхідно повторювати вправу приблизно 8-10 разів щодня.

Переваги цієї вправи численні. Воно допоможе вам зменшити напругу в м’язах, які забезпечують підтримку хребта. А так як будь-яка напруга в цих м’язах збільшує біль в спині, то ви також зможете полегшити своє життя. Ця вправа також грає важливу роль в поліпшенні загальної рухливості і зменшує шанси появи інвалідності через сильний біль.

Розтяжка верхньої частини спини

Ця вправа допоможе розтягнути м’язи верхньої частини спини разом з трапецієподібними м’язами. Підніміть ліву руку прямо над головою і зігніть її в лікті, щоб вона торкнулася верхньої частини спини. Тепер покладіть праву руку на лікоть лівої руки і обережно потягніть її вліво. Постарайтеся залишатися в такому положенні 10-15 секунд, а потім повторіть вправу, переміщаючи руки. Слідкуйте за тим, щоб рух був бічним, а не заднім або переднім. Ця вправа допоможе людині впоратися з болями, що виникають в шийному відділі.

Стиснення плечей

Ця вправа на розтяжку допомагає позбутися поганої постави, а також зменшує напругу у верхній частині спини. Для його правильного виконання вам буде потрібно сісти на килимок для йоги, а потім зігнути коліна і покласти ноги на землю. Потім заведіть руки за поперек і з’єднайте їх один з одним. Намагайтеся витягати їх, розтягувати, а також трохи стискати плечі. Повторіть вправу 7-10 разів, затримуючись в позиції приблизно по 3-5 секунд.

Підтягування коліна до грудей

Для того, щоб зробити дану вправу вам потрібно лягти на килимок. Витягніть обидві ноги, а потім повільно починайте згинати ліву ногу вгору, намагаючись притиснути ліве коліно до грудей. Права нога і поперек в цей момент повинні бути притиснуті до підлоги. Постарайтеся залишатися в такому положенні деякий час, щоб зміцнити результат. Як тільки ви закінчите з однією стороною, то повторіть вправу спочатку, але тільки з правою ногою.

Розтягування стоячи

Встаньте прямо, як можна сильніше випрямивши хребет. Виберіть таку позу, щоб якомога більш твердо стояти на землі. Потім витягніть ліву ноги від коліна до сідниць. Для кращого виконання вправи ви повинні притримати ліву ногу лівою рукою. Якщо у вас є проблеми з рівновагою і вам досить складно стояти на одній нозі, тоді візьміть стілець, щоб на нього можна було покластися. Залишайтеся в заданому положенні від 20 секунд до 1 хвилини, а потім повторіть всю вправу з правою ногою.


Ця вправа надзвичайно корисна для зняття напруги зі стегон, сідниць і нижньої частини спини. Якщо ви будете практикувати її регулярно, це також збільшить діапазон руху ніг, що буде неймовірно корисно для тих, хто займається спортом. Так ви зможете виконувати вправи в тренажерному залі з більшою користю для вашого організму без ймовірності заподіяння тілу проблем.

Розтягування в положенні стоячи

Для даної вправи потрібно встати прямо, а руки витягнути вгору до неба. З’єднайте руки, переплітаючи між собою пальці, а потім повільно починайте згинати верхню частину тіла вправо. Повторіть цю вправу, зігнувши на цей раз тіло в ліву сторону. Тільки після цього поверніться у вихідне положення в центр.

Це завдання корисне для підтримки гарної постави, оскільки воно допоможе вам зміцнити своє ядро, дозволяючи надалі краще балансувати. Воно також допомагає збільшувати довжину стегон і розтягує м’язи стегна, що в кінцевому підсумку підвищує гнучкість хребта.

Звичайно, це далеко не всі наявні вправи, які роблять позитивний вплив на вашу спину і хребет, дозволяючи позбавитися від болю і сутулості. Однак в подібному комплексі вони впливають на всі наявні групи м’язів, опрацьовуючи проблемні ділянки. Так що, якщо ви регулярно страждаєте від проблем зі спиною, то включіть даний комплекс в вашу ранкову зарядку. Він не займе багато часу – всього близько 15 хвилин, зате результат буде, як від самої чудової СПА процедури на розслаблення.

Вже через деякий час ви помітите, що ваш хребет заподіює менше занепокоєння, а м’язи починають працювати в посиленому темпі. Ви зможете виконувати в тренажерному залі помітно більш складні вправи. До того ж без напруги в області спини ви будете відчувати себе більш щасливою і легкою.

Статті нашого сайту носять ознайомчий характер. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: