Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

5 фактів про овуляцію, про які повинна знати кожна жінка

5 фактів про овуляцію, про які повинна знати кожна жінка
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Завдання кожної жінки і дівчини – знати про свій організм як можна більше, щоб краще його розуміти. У цій статті ви знайдете 5 важливих фактів про овуляцію, які корисно знати (або освіжити в пам’яті) особливо тим, хто планує найближчим часом стати мамою.

Відсутність менструації не показник відсутності овуляції

Поширена помилка: якщо немає менструації, овуляція теж наступити не може. Однак це далеко не так, і овуляція буває навіть при відсутності «критичних днів». Наприклад, таке буває у жінок з низьким вмістом жиру в організмі (частіше за все, спортсменки), а також у тих, хто страждає гормональними дисфункціями.

Здорова вага – «помічник» зачаття

Жінки, чия вага значно відхилена від норми, відчувають проблеми із зачаттям. Це стосується і “пишних” дам, у яких нерідко виникає полікістоз яєчників (захворювання веде до безпліддя), і надмірно худих представниць прекрасної статі. Щоб уникнути складнощів, лікарі рекомендують дотримуватися принципів здорового харчування і тримати вагу максимально близько до рекомендованої позначки.

Овуляція настає за 13-14 днів до менструації

Це «правило» діє для більшості жінок, але організм кожної – індивідуальний, і щоб визначити точні дати, варто стежити за тривалістю циклу. Зробити це можна за допомогою календаря овуляції, спеціальних додатків. Незайвим буде відвідування лікаря для консультації і придбання спеціальних тестів.

Секс до овуляції збільшує вірогідність зачаття

Фахівці радять займатися сексом не тільки в дні овуляції, але і до неї. Як відомо, сперматозоїди «живуть» в жіночому організмі до 5 днів, а запліднення настає протягом 24 годин після того, як яйцеклітина покинула яєчник.

Організм не виробляє нові яйцеклітини

Репродуктивна система жінки не виробляє яйцеклітини щомісяця: вони присутні в організмі з самого народження дівчинки. На момент появи на світ, в яєчниках дівчинки міститься до 2 млн фолікул з незрілими яйцеклітинами. Під час статевого дозрівання половина з них гине, а друга дозріває. До настання першої менструації в організмі дівчини залишається приблизно 300000-4000000 яйцеклітин.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: