Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Ніколи не розказуйте це іншим людям, щоб уникнути негараздів

Ніколи не розказуйте це іншим людям, щоб уникнути негараздів
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Вважається, що людські думки можуть впливати на життя інших людей. Енергетика їх не завжди є позитивною й може порушувати перебіг будь-яких подій. Тому, якщо хвалитися великими фінансовими успіхами чи високим становищем, можна накликати велику біду.

1.

Ніколи не поспішайте ділитися з усіма про свою мету, кардинальні зміни в житті або втілення своїх мрій в реальність. Не кожна людина здатна радіти всім вашим досягненням, успіхам та бажати від щирого серця добра. Навіть якщо людина позаздрить іншій несвідомо, це може призвести до поганих наслідків.

2.

Не можна скаржитись стороннім на своїх близьких родичів. Це принижує, а ще чужа людина не завжди здатна на співчуття. Зазвичай, вони будуть зловтішатися, а проблеми будуть примножуватись.

3.

Не пишайтеся своєю благочинністю, бо ніхто її не оцінить. Якщо хочете робити добро, то ніколи не ждіть ні подяки, ні визнання.

4.

Успіх – є результатом наполегливої праці. Багато хто буде вважати, що заслуги в тому вашої немає. Не потрібно чекати, що люди будуть щиро радіти, як би того хотілося.

5.

Ніколи не опускайтеся до пліток про будь-кого, навіть коли вас спонукають встряти в інтригу, не спілкуйтесь з такими людьми.

6.

Коли насідають погані думки, не ждіть від цього нічого хорошого. Намагайтеся наповнити своє серце й розум тільки добрими та позитивними думками.

7.

Своє фінансове положення обговорювати також не бажано, щоб не привернути увагу злочинців. Заздрісні люди можуть негативно впливати на все й всіх. Не потрібно притягати до своєї сім’ї та бізнесу негативну енергетику.

8.

Найціннішими є в людей це їхні діти. Про дітей всі люблять розмовляти. Але не можна обговорювати їхній характер та всі проблеми, які з ними відбуваються з іншими людьми.

9.

Коли жалієтесь на своє самопочуття, то притягуєте до себе хворобу та накликаєте біду.

Завжди намагайтесь мислити позитивно, бажаючи всім оточуючим без винятку, добра. Ніколи не говоріть зайвого, оберігайте свій добробут та щастя.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: