Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Зрада. Якщо вас зрадили – це іспит перед Богом

Зрада. Якщо вас зрадили – це іспит перед Богом
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Якщо вас зраджують — значить передають на енергорівень вище. Іншими словами: відпускають людину, щоб вона рухалася далі.

З уникненням старої програми життя одночасно відкриваються нові можливості. Щоразу, коли людина зазнає крайньої точки болю, їй відкривається і максимальна благодать. Пройшовши через фізичні страждання – відкривається астральний провідник, емоційний біль – відкривається ментальний провідник. Ментальне розчарування — відкриває духовний вихід, відповідно духовне розчарування веде до тонших світів і так нескінченно.

Багато хто дуже часто і надовго зависає в будь-якій ситуації, образі і тільки через біль і страждання можна змістити їх фокус уваги в ширший діапазон життєвої об’єктивності.


Не страждати? Неможливо – ця умова закладена в ДНК людини Творцем для сходження душі та активного розвитку.


Щоразу, коли людину хочуть піднімати, розкривати її внутрішню суть — вона щось втрачає…

Але чому? Такий процес вибору між минулим та майбутнім. Страх втратити щось зручне, звичне, знайоме…адже завжди потрібно вибирати: Страх чи Любов. Адже якщо людина не довіряє Богові — вона починає грати в ігри із собою.

Вибудовування стратегічних завдань, не узгоджених із програмою Творця, веде до розчарування в сенсі життя. Людина мріє керувати кожним днем, хвилиною і знову починає страждати, коли руйнуються плани. Його практично змушують взяти полотно та фарби та малювати життя по-новому. Знову страх, напруга… Ось чому неможливо не відчувати болю, доки є прив’язки, є умовності, але немає довіри до Долі.

Тому зрада — це іспит на довіру до вашого вищого «Я». Зраджують — передають у руки Богу. А тут уже вибирати не доводиться, коли ведуть: Страх повинен поступитися місцем Любові та Прийняттю.

Автор Оксана Кокота

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: