Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

5 способів покращити вдома сигнал wi-fi. Спробуйте!

5 способів покращити вдома сигнал wi-fi. Спробуйте!
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Чим далі ми від роутера, тим слабший біля нас сигнал wi-fi. Цю істину знають усі, але чомусь багато хто про неї забуває.

Довжина радіохвилі, яка з’єднує ваш ноутбук, планшет чи смартфон з Мережею – 12 сантиметрів. Якщо хочете, щоб домашній інтернет працював краще, читайте поради, які допоможуть посилити wi-fi-хвилі.

Інтернет стане швидшим.

192.168.1.1-come-configurare-modem

Як покращити сигнал wi-fi?

1. Роутер – в центрі дому.

Найкраще, коли роутер, який роздає wi-fi, стоїть в центрі квартири. Тоді хвилі розподіляються рівномірно, потрапляючи в усі закутки.

2. Підніміть його вверх.

Ніколи не ставте роутер на підлогу – в такому випадку більшість хвиль ітимуть до сусідів знизу. Найкраще місце для пристрою – на стіні, ближче до стелі. Це значно покращує сигнал.

3. Заберіть техніку подалі.

Техніка, яка знаходиться біля роутера, зменшує силу сигналу. Телевізор чи комп’ютер не повині стояти поруч з маршрутизатором – пам’ятайте про це.

1000001

4. Пограйтеся з антенами.

Якщо у роутера дві антени, встановіть одну горизонтально, іншу – вертикально. Так вони краще транслюватимуть сигнал. Спробуйте різні положення і визначте, у якому випадку wi-fi найкращий.

5. Мапа wi-fi-сигналу.

Є спеціальні додатки, які показують мапу поширення сигналу по вашому дому. Встановивши таку програму, ви зразу зрозумієте, де краще поставити роутер і чому в деяких місцях ніколи нема Інтернету.

Джерело: takprosto.cc

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: