Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Як любить кожен із Знаків Зодіаку

Як любить кожен із Знаків Зодіаку
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Ми дізналися ВСЕ!

Овен

Жінки-Овни люблять сильно та по-справжньому. Вони завжди ставлять кохання на перше місце. Коли вони закохуються, то, принаймні спочатку, готові присвячувати цьому все своє життя і весь свій час.

У закоханої жінки, народженої під цим знаком, стосунки завжди розвиваються інтенсивно. Але з іншого боку, саме Овнам найпростіше обходитися тривалий час без чоловіків. Звичайно, вони теж з плоті та кісток, і теж хочуть для себе найкращого, але при цьому вони вміють насолоджуватися свободою та незалежністю. Просто вони завжди прагнуть лише найкращого. “Краще бути ні з ким, ніж з ким потрапило”, – це взагалі про Овнов.

У суперечці за Овном завжди має залишитися останнє слово. Проте люди, народжені під цим знаком, завжди беруть відповідальність на себе і знають, як подбати про себе самостійно. У цьому й полягає типова суперечність Овнів: не хочу ні до кого приклеюватися, але якщо хтось втрачає до мене інтерес, то це вже занадто! “Я не хочу, щоб мій партнер домінував наді мною, але при цьому мені не потрібен ніжний кролик!”.

Тому у відносинах у них часто бувають проблеми з розподілом влади. Знак Овна – це не лише знак кохання, а ще й знак виклику! Чоловік, який чинить опір натиску інших жінок, — ось ідеальний партнер для Овнів. Але є й велика слабкість: гордість! Навіть коли Овни усвідомлюють, що не мають рації, проклята гордість не дозволяє їм це визнати та відійти від своїх планів. Саме гордість стає причиною агресивних імпульсів, які періодично захоплюють людей цього знака. З іншого боку, Овни оптимісти. І це допомагає їм залишатись приємними людьми.

Жінку-Овна можна захопити, якщо обсипати її компліментами. Вони дуже люблять, коли вони захоплюються! Хороший комплімент може змусити її бути в екстазі кілька тижнів! Овни хочуть, щоб їх не лише любили, а ще пишалися ними! І готові докладати для цього подвійних зусиль!

Потрібно пам’ятати, що жінки цього знака ще й дико ревниві. Деяким може бути з ними через це не зручно. У будь-якому випадку ніхто не повинен намагатися керувати Овнами! Їм можна лише довіряти.

Всі Овни, включаючи жінок, мають підприємницьку жилку. І буває їм важко відмовлятися від кар’єри заради сім’ї. Жінки цього знаку люблять вдаватися до своєї професії повністю. Їм потрібний професійний успіх! Жодна жінка-представник інших знаків Зодіаку не здатна так відчайдушно битися за право працювати! Тому з Овнів часто виходять найагресивніші підприємці, найвідоміші адвокати та найсильніші організатори. Вони щиро вважають, що не робити те, що любиш, це гріх!

Якщо ви перебуваєте в любовних стосунках з жінкою-Овном, дякуйте Богові! Ви-таки знайшли жінку, яка вміє вирішувати будь-які проблеми, і при цьому залишається пристрасною, вірною та впевненою у собі супутницею у житті. Вона ніколи не стане вистрибувати з човна, що розгойдується, тільки тому, що ситуація стала критичною.

Тілець

Жінки-Тільці, як правило, тихі, спокійні, матеріалістичні та рідко виявляють якісь надмірно сильні емоції. Це серйозні люди, які не влаштовують істерик, даремно! Іноді вони можуть проявляти себе як агресивні та жорстокі люди, але тільки в тих випадках, коли їх справді спровокували!

У відносинах вони очікують, що партнер не зловживатиме їхньою лояльністю та відданістю, але гаситиме їх негативні емоції. Тільці не ревниві, не люблять метушитися, і не будуть вам влаштовувати сцени через те, що ви на когось не так подивилися. Або навіть зробили комусь комплімент при дружині, що стоїть поруч!

З іншого боку, хоч це і трапляється вкрай рідко, якщо Телець втрачає самовладання, це може бути дуже небезпечно! Не зловживайте! Елегантність Тельців дивовижна. Вони дійсно розуміють, що таке жіночність, і в чому вона має проявлятися! Тільці люблять, коли на тілі мінімум одягу. І коли він тонкий. І щоб яскравих кольорів! У них є вроджене почуття стилю, вони знають, як поєднувати взуття із сукнею, коли виріз “саме те”, а коли – “надто кричачий”. Вони чуттєві, але ніколи не дозволяють собі погано виглядати.


Лаятися з Тельцями не варто. Хоча б тому, що вони мають дивовижну здатність пригнічувати ворогів, демонструючи свою до них байдужість і холодність. Тельці – люди не мрійливі. Вони вважають за краще твердо стояти на Землі, а не вдаватися до фантазій. Вони матеріалісти. Тобто вірять тільки в те, що можуть побачити та до чого можуть доторкнутися. У бізнесі вони ризикують нечасто, але завжди готові вирушити на пошуки “золотого рудника”.

Іншими словами, якщо ви сумніваєтеся, чи варто вплутуватися в чергову авантюру, запитайте поради своєї дружини. Вона точно найкраще вміє зважувати ризики та вигоди. І її поведінка завжди ґрунтується на здоровому глузді.

У Тельців чудовий смак у їжі. І в музиці! Вони розуміються на правильній ресторанній кухні і слухають тільки ту музику, де акорди придумані найбільш розумним способом! Тільці їдять мало і майже завжди скаржаться, що в їжі надто багато солі чи спецій.

З іншого боку, самі вони не є добрими куховарками! Натомість вони вміють цінувати мистецтво! Ходити з жінкою-Тільцем музеями та екскурсіями — одне задоволення. Вони ненавидять поспішати і вміють насолоджуватися споглядальними насолодами.

Тільці, на відміну від Овнів, не твердолобі та не вперті. Рідко можна знайти жінку цього знака, яка буде часто нити і скаржитися. Роль бідолах їм точно не підходить! Жінка-Телець завжди готова підставити плече своєму чоловікові, не боїться жодної роботи, навіть тієї, де мало платять! Якщо до її родини докотилася фінансова криза, вона не пилятиме чоловіка, щоб той влаштувався на третю роботу. А піде на роботу сама!

Тільцям не потрібне чоловіче плече, щоб плакати в нього. Тому що вони надто сильні для того, щоб витрачати час на жаль та сум. Ці мужні жінки не бояться завтрашнього дня. Їм не так просто зіпсувати настрій! Якщо описати жінку-Тільця одним словом, то це слово буде: Сила!

Близнюки

Думки друзів та родичів Близнюків для них – це завжди тло. Вони ніколи до нього не дослухаються. Близнюки – це коли в одній людині вміщається відразу кілька осіб. І всі вони різні. І всі по-різному поводяться, коли у них різний настрій. Будувати “серйозні” відносини з Близнюками непросто: важко зрозуміти, з ким маєш справу, навіть якщо вже довго зустрічаєшся. Зате коли показуєш її фотографії друзям, то стає дико цікаво: здається, нікого краще в тебе і не було!

Близнюки – це ще й знак-експеримент! Вони завжди готові пробувати нове та розширювати свої горизонти. Єдине, що може вбити стосунки з людьми цього знака – одноманітність! Як хамелеони, вони можуть набувати різних кольорів і форм, але при цьому завжди залишатися чарівними та інтригуючими людьми. Вони подобаються всім і при цьому не зраджують себе! Це важко пояснити, але розуміє кожен, чия дружина чи подруга — Близнюки.

Вони все роблять однаково пристрасно: пробують щось нове, критикують, хвалять, роздають найсмішніші та дивніші оцінки. Вони здатні швидко закохуватися і швидко розчаровуватися. Вони ж часто й подовгу сумніваються, “а чи той це чоловік”. Найкращий спосіб завоювати таку жінку — продемонструвати їй самостійно, що ви справді “той самий”. Не знаємо як! Придумайте щось! І головне правило: не будьте передбачуваними! І тим паче пасивні!


Темперамент Близнюків дозволяє їм змінюватися легше, ніж іншим жінкам. Вони не так тісно прив’язуються до емоцій свого партнера. Ніколи не здаються! Знають усі фільми та мультфільми. Їхній розум завжди рухливий! І ви ніколи не осягнете її логіку! Вся суть Близнюків — у їхній подвійності!

Вони можуть бути лагідними і романтичними, але при цьому також вміти підтримувати в чистоті свій будинок. Вони можуть добре заробляти, але при цьому бути абсолютно байдужі до грошей. Іноді здається, що її серце треба заспокоїти, але воно якось холодне і начебто не тут.

Близнюки цінують любов і романтику, але при цьому починають обурюватися щоразу, коли їм здається, що їх партнер робить замах на їх свободу. Іноді їх зовсім не зрозуміти, а іноді вони пояснюють все просто і прямо, не ходячи навколо! Якщо ви пережили разом із нею щось жахливе, просто забудьте і спробуйте ще раз!

Близнюки – це жінки, які вміють вчитися на власних помилках і починати все наново! Зазвичай ці жінки – живі, приємні та веселі компаньйони. Проте буває, коли їхній цинізм і гостромовність стають нестерпними!


З іншого боку, жінка-Близнюки супроводжуватиме свого чоловіка у всьому, чим би він не займався. Заради вас вона готова почати ходити в гори або вирушити в пригоду Африкою! Для неї немає ніякого поділу справ на “чоловічі” та жіночі”, якщо поряд з нею – її кохання. Близнюки – люди творчі, цікаві і мають багату уяву. Вони люблять робити нові відкриття, чути на свою адресу добрі слова та освідчення в коханні. Вони вважають, що справжній коханець має вміти радувати вуха жінки ніжними словами та цінувати всі моменти близькості до неї.

Для Близнюків секс і любов – тотожні поняття. Тому до обох процесів вони підходять творчо. Відносини з ними завжди здорові, їх ніколи не потрібно “оживляти”. Цікавість та уява Близнюків зроблять свою справу! До речі, найкращий засіб проти поганого настрою для жінок, народжених під цим знаком — продемонструвати їм своє кохання! Або хоча б ненадовго позбавити їх від домашніх турбот!

Рак

Жодна інша жінка не буде такою ж пристрасною, романтичною та “комфортною” для свого партнера, як жінка-Рак. Вона завжди готова задушити його своїми пристрасними обіймами та поцілунками. Завжди готова приготувати щось смачненьке або просто обійняти, щоб підтримати його у скрутну хвилину. Водночас щодо себе вони вимагають такої ж уваги. Ракам завжди його мало! У холодні ночі та дні і вона притискатиметься до вас під ковдрою. І дивитись по телевізору те, що хочете дивитися ви, а не вона.

Коли жінка-Рак відчуває, що її партнер переживає не найкращі часи, вона зробить усе, щоб догодити йому. І висловить неймовірну кількість слів підбадьорення та підтримки. Самі вони рідко скаржаться – і чоловіки, і жінки. Але вони точно ніколи не будуть сліпі до ваших проблем та неприємностей! Якщо у відносинах з жінкою-Раком будуть якісь проблеми, вони віддадуть перевагу, щоб вони не виходили за межі вашого житла. Якщо вона критикує свого партнера, то, на жаль, робить це занадто боляче. Особливо щодо вразливих чоловіків.

Якщо ви перебуваєте у відносинах з жінкою-Раком, то повинні бути готові до того, що більшу частину часу вам все ж таки буде непросто. По-перше, тому, що Раки — сором’язливі, ніжні та жіночні. А по-друге, тому, що вони так само вміють бути гарячими, прямими та агресивними! І ніколи не знаєш, скільки потрібно докласти зусиль, щоб утихомирити їх, а не роздратувати ще більше!


Ви можете йти разом вулицею, відчувати, що все добре, і тут вона вирішує атакувати! Здається, ніби ти на вулиці з Левом, а не з Раком! З іншого боку, вони все це ненавидять: критикувати, робити боляче та виявляти невдячність. Вони ненавидять себе за те, щоб здатні поранити інших, але при цьому не можуть не намагатися зробити вас кращими! Жінки-Раки люблять та вміють зберігати секрети, ніколи їх нікому не розповідають. З ними можна ділитися будь-якими подробицями зі свого життя і не побоюватися за їх збереження.

А ще Раки дуже ревниві. Справжні власники! Ніколи не грайте з їхніми почуттями, якщо ви хочете жити в гармонії, а не отримати в її обличчі ворога. Хоча вони здаються невинними, жінки-Раки можуть поводитися навіть гірше, ніж Скорпіони, якщо відчувають, що їх зрадили! Вона може пробачити вам багато, але зрада – це не той випадок. Її любов до вас помре та перетвориться на ненависть буквально за один день! Ще одна річ, про яку повинні турбуватися всі чоловіки, які живуть із Раками. Це криза довіри. Ваші стосунки з нею можуть бути просто фантастичними: красивими та чудовими, надійними та пристрасними, але все закінчиться раптово, як тільки вона перестане вам довіряти!

Якщо ви змусите її проливати річки сліз, то можете бути впевнені також у тому, що вона теж не сидітиме склавши руки і чекатиме, поки все налагодиться. Терпіння – це не характерна для раків риса характеру! І не їхня головна гідність. Пам’ятайте: довіра Рака – річ тендітна, але дуже цінна. Повернути її неможливо, але щоб заслужити, доведеться бути сильним і дбайливим.

Жінки-Раки ніколи не демонструють свої слабкості, це справжні воїни, з якими можна пережити будь-яку війну та будь-яку кризу. Роль слабкої дівчини для них. Але ви повинні розуміти, що у них теж бувають депресії, і в такі моменти ви також повинні вміти піднімати їй настрій та бойовий дух. Внутрішня та зовнішня краса цієї жінки настільки велика, що сторонні не завжди можуть це усвідомити. І не кожен готовий визнати, що поруч із ним — Богиня! Але якщо вам пощастило, і ви вже поряд з нею, не смійте просити від життя нічого більшого!

Лев

Жінки-Леви, як дорогоцінні камені, потребують любові та поваги. На жаль, іноді вони відлякують чоловіків своєю яскравістю: мало хто погодиться, щоби з ним була по-справжньому харизматична жінка! Плюс до всього, Леви обох статей люблять жити в оточенні численних друзів. Не дивуйтеся, якщо у Левиці було в минулому багато бойфрендів, не намагайтеся її контролювати чи надмірно про неї піклуватися.

Леви ненавидять зовнішній контроль у будь-яких його формах. І вони не винні в тому, що від народження привертають до себе багато уваги з боку протилежної статі! Якщо ви страждаєте від комплексу неповноцінності, то найкраще, що ви можете для себе зробити, це забути про цю королеву! Вона може любити з великою пристрастю та інтенсивністю, але лише тих, хто сам любить себе!

Незважаючи на те, що ця фраза звучить трохи егоїстично, насправді нічого такого в ній немає. Жінки-Леви можуть бути дуже щедрими, добрими та розуміючими. Просто вони не готові виявляти це просто так, у фоновому режимі. Вони вважають, що краще усвідомлені компліменти зі змістом, ніж просто слова, які швидко “приїдаються”, а отже, не мають сенсу. Леви не люблять кліше. Тож якщо ви збираєтеся засипати свою Левицю компліментами, підійдіть до цього питання творчо! Не кажіть, що ви її любите. Скажіть, що ви шалено її любите!

Леви не егоїстичні, не холодні і не дуже жадібні до людської уваги. Вони просто вимогливі та амбітні жінки. Вони щиро не розуміють, чому ви купуєте їй дрібничку, якщо у вас абсолютно точно є гроші на каблучку з діамантом. Леви люблять витрачати гроші на прикраси, одяг, взуття. Ось чому в них зазвичай такий гарний смак!

Іноді Леви здатні виявляти такі гарні манери, що здається, ніби ви маєте справу з Терезами. Але не обманюйте себе! Просто на якомусь із етапів її гордість заснула! Жінки-Леви не мають нічого спільного ні зі сором’язливістю, ні з покірністю. Але спробуйте її подразнити – і побачите її у всій красі. Якщо ви хочете, щоб дружина чи подруга, народжена під цим знаком Зодіаку, вас любила, у вас є лише дві можливості цього досягти. Вам потрібно або домінувати над нею, або дати їй усі можливі насолоди.

Тільки так можна привернути увагу до її уваги. Тільки так ви можете дати їй зрозуміти, що справді готові до труднощів, якщо вони виникнуть. Крім того, вам потрібно зарекомендувати себе як хорошого коханця.

Секс для неї – задоволення, без жодних еківоків. Так що за всієї своєї гордості і марнославства, Левиця не зможе встояти перед таким же зарозумілим, нестерпним снобом, якщо він гарний у ліжку. Вже коли вони будуть разом, два такі персонажі обов’язково стануть добрими та дбайливими людьми.

Всі ваші друзі знають, що ви — людина горда, амбітна і надзвичайно впевнена в собі. Ваші магнетизм і чарівність здатні розплавити будь-які серця. Та й що гріха таїти, якщо людина здається вам по-справжньому цінною, ви здатні піти на жертви, аби її врятувати!

Ревнощі для жінок-Львів — це марна трата часу. З іншого боку, гнів чоловіка може змусити вас знову відчути себе живою! Так що, хто знає, може і ви балуєтеся цим приймачем заради розпалювання пристрасті? Єдине, що може зупинити Левицю в цій ситуації, — це суперниця, народжена під цим знаком. Один з одним на любовному фронті вони вважають за краще не стикатися.

Жінки-Леви добре одягаються, вміють наголосити на своїй красі. У них гарний смак, вони знаються на тому, щоб виглядати елегантно. Навіть коли ви будете вдома вдвох, вона віддасть перевагу сексуальним коротеньким шортикам, а не похмурим тренікам! Вона не з тих, хто буде скаржитися на життя або ставати пригніченою з приводу і без. Якщо ви зможете завоювати її, то щоранку прокидатися і бачити перед собою жінку, позбавлену будь-яких недоліків! Вона ідеальна та прекрасна у всьому! Ви завжди пишатиметеся нею, багато сміятиметеся разом і будуватимете оптимістичні плани на майбутнє. Будьте готові рано прокидатися та інтенсивно кохати один одного ночами!

Діва

Ви, мабуть, думаєте, що Діва — це хтось у білому одязі, чиста й тендітна Діва Марія? Ми, звичайно, вибачаємось, але цей образ не має нічого спільного з реальністю. Діва в сучасному світі – це жінка, яка може раптово кинути все заради свого нового захоплення і при цьому начхати на всі коментарі, які будуть навколо. Вона жінка, яка найвище шанує чесність! І насамперед щодо себе самої.

Все своє життя жінка-Діва присвячує пошукам щастя, а коли закохується – то кохання. Це єдиний знак Зодіаку для жінок, який дозволяє їм бути дуже практичними в побуті, але при цьому божественно романтичними в усьому іншому. Діви — жінки рішучі, але вони не схильні витрачати надто багато часу на роздуми, аналіз та самокопання. Це жінка, яка любить привертати увагу та моменти, коли у житті все круто змінюється. І в той же час у повсякденному житті вона завжди спирається виключно на розум та логіку.

Зазвичай у Дів вишуканий смак у всьому. Особливо це виявляється в одязі. На роботу вони завжди одягаються не “аби як”, як продумують усі деталі. Вони не дозволяють собі припустити в цьому питанні жодної помилки. Якщо ви перебуваєте у стосунках із цією жінкою, то напевно вже вражалися тому, якою турботливою вона може бути.

Ваші проблеми – це її проблеми! Ви можете довірити їй все: планування сімейного бюджету, і подорожі. А самі просто насолоджуватися життям. Вона не забуде жодного дня народження ваших друзів!

Діви не можуть повністю розслабитися, якщо знають, що якесь питання залишилося невирішеним. Не варто очікувати, що при цьому вони демонструватимуть вам це кислою міною на обличчі. Просто спокій — це взагалі не про Дів, але вони не люблять цим когось напружувати. Діви – перфекціоністи, і це чудово! Будь-які недоліки їх сильно дратують. Ніхто не стурбований особистою ефективністю так сильно, як люди, народжені під цим знаком. І що ще більше дратує, вони майже завжди мають рацію!

Діви ненавидять, коли хтось критикує когось (тим більше їх самих) публічно. Якщо ви вважаєте, що жінка-Діва зробила щось неправильно, скажіть їй це потім, віч-на-віч і без злості в словах. Інакше втратите кохання чи дружбу. Пам’ятайте, що ніхто не ідеальний, але Діви сильніше за всіх інших страждають від власної неідеальності! Діви практичні, рідко про щось мріють. Вони не люблять драму та ажіотаж. Для них краще, коли нудно, ніж коли непередбачувано. Налякати Діву простіше простого, і про це завжди треба пам’ятати.

Є багато способів утримати цю жінку біля себе. Але агресія – не один із них! Діви шукають у відношенні спокій та гармонію, а не божевільні прояви кохання. Це дуже важливо. Ніхто не цінує платонічну любов так сильно, як жінки цього знака. Пам’ятайте, що Діви рідко виявляють увесь свій біль на людях. Тому якщо ви ображатимете їх, якийсь час вони мовчки терпітимуть, а потім просто підуть. Їхнє терпіння теж не безмежне, хоча не всі це усвідомлюють!

Дрібниці та довіра – ось що теж має для них значення. Діви не тільки тихі та сором’язливі, але ще й міцні, сильні та можуть захистити. Вони відповідальні. І тому вони ідеальний варіант для чоловіків, які цінують у відносинах комфорт.

Терези

Якщо вам потрібна жінка, яка може годинами говорити про що завгодно, навіть коли здається, що говорити зовсім вже нема про що, вибирайте ту, яка народжена під знаком Терезів. Спілкування та підтримка – це не сумний обов’язок для них, а цікава та корисна справа! Терези — це люди щастя та балансу, вони посміхаються приблизно на кожній третій своїй пропозиції. Ця жінка ніби світиться зсередини і готова обговорити будь-яке питання!

Жінки-Терези “виліплені” з доброти, м’якості, справедливості, доброзичливості, впертості та нерішучості. Вони чудово вміють виявляти свою жіночність, вміють одягатися та підбирати одяг своїм чоловікам! При цьому всім, якщо потрібно засукати рукави і зробити чоловічу роботу, Терези теж готові піти на це! І при цьому вони навіть на якийсь час не втратять своєї жіночності! Перед тим, як вийти на вулицю, жінка-Терези обов’язково нанесе на себе багато помади, поправить зачіску і вміло збризкає на себе духами. Все буде під контролем. І вона не тільки виглядатиме красивіше, ніж без макіяжу, але й розумнішою!

Терези — інтелектуали, і чоловіки, і жінки. Навіть коли вони нервують, то виглядають загалом спокійно. І не втрачають можливості тверезо аналізувати ситуацію. Якщо вам потрібний менеджер-розпорядник грошима, зверніться до дружини. Вона точно поводиться з ними грамотніше, ніж ви! Вона хоче відчувати, що ви потребуєте її думки. Що ви готові з нею радитись і прислухатися до її слів. Дотримуйтесь її, якщо вона захоче змінити професію або країну проживання. Або коли просто скаже, що вам обом пора завести нових друзів.

Терези люблять бути в оточенні інших, люблять збирати натовпи друзів на вечірки, обожнюють годинами безперервно просто танцювати і веселитися. Секрет їхньої “живучості” — у тому, що вони вміють керувати своєю енергією та економити її. Жінки цього знака легко знаходять спільну мову з різними людьми. Навіть із тими, хто завжди напружений і чимось незадоволений. Оскільки Терезам обов’язково потрібна гармонія навколо, вони зроблять все, щоб люди з негативною енергією або змінили настрій, або залишили зал.

Потрібно пам’ятати, що, незважаючи на стереотипи, ці жінки досить владні. Вони люблять, коли оточуючі у суперечці на їхньому боці, потребують того, щоб підтримували їхню точку зору. Просто вони здатні приховувати свій “залізний кулак” у оксамитовій рукавичці. Коли потрібно прийняти важливе рішення, Терези не покладатимуться тільки на розум чи тільки на емоції. Їм потрібне і те, й інше, причому тільки так виходить правильно збалансоване рішення.

Хлопці-Терези завжди будуть у пріоритеті для жінок-Терезів. Тому що вона не хоче приховувати від нього те, що думає, навіть якщо це здатне іноді викликати непорозуміння. Зрештою, якщо ви запитали її думку, то хотіли почути правду, чи не так? При цьому Терези ніколи не стануть доносити вам свою правду в грубій або незручній формі. Вони не терплять обхідні шляхи, але при цьому знають, як зачіпати почуття не найгрубішим чином, а так, щоб “спрацювало”.

Терези часто атакують самооцінку інших, не підозрюючи про це. Жінка, народжена під цим знаком, дасть вам рецепт, як позбутися жиру на животі або як перемогти целюліт. Можливо, якось вона доведе вас до нервового зриву, але будьте впевнені: все це лише з найкращих спонукань. Деякі люди думають, що Терези надмірно егоїстичні. А насправді вони просто цінують красу, невинність та щирість! Якщо ці слова ніяк з вами не пов’язані, навряд чи ви коли-небудь станете друзями, і точно ніколи — коханцями. Терези не люблять робити боляче іншим свідомо, але при цьому знають, коли потрібно пригальмувати і просто сказати “ні”.

Єдиний недолік жінок-терезів — їхня нерішучість. Вони люблять відкладати нетермінові питання у довгий ящик і вирішувати їх скопом, коли накопичиться вже дуже багато. Як правило, коли вони поспішають, то роблять помилки. Тому їхній партнер повинен заважати їм “ухилятись” від прийняття складних рішень. І допомагати їм. Придуште прояви нерішучості у своїй дружині і будьте певні: перед вами Богиня! Унікальна людина, яка подарує вам справжнє життя!

Скорпіон

Ці жінки приховують у собі глибоку та таємничу красу, яку може гідно цінувати лише найпроникливіший чоловік. Зачаруватися Скорпіоном легко, а ось розкрити його повністю це доступно не для кожного.

Чоловіки злітаються на жінок Скорпіонів як комарі на світло. Тому що в них дивовижний погляд, і тому що всередині них ховається багато чарівних секретів. Але не думайте, що цю жінку легко обдурити фальшивими компліментами: це велика помилка. І ви зрозумієте, що зробили її, коли одного разу зловите на собі її пронизливий погляд. Скорпіони пишаються собою і можливостями, якими їх наділила природа. Не можете їх розглянути і пояснитп – не вигадуйте нічого зайвого!

Іноді Скорпіони можуть здатися ніжними та тендітними, як кошенята, але не обманюйте себе! Насправді вони сильні, емоційні ніколи не приховують свої пориви. Їхня душа завжди готова викинутися назовні як вулкан. Вони не знають меж, коли хочуть щось по-справжньому. Більшість Скорпіонів – справжні принцеси, богині, розкуті дружини та найкращі подруги! Вони і люблять, і ненавидять із повною самовіддачею. Вони не терплять нічого “середнього”, половинчастого, посереднього – ні в коханні, ні в чомусь іншому! Якщо ви не в змозі пробудити найглибші почуття Скорпіона, вона вас просто не помітить! Ви можете навіть подумати, що вона вас ігнорує. Але ні: просто не помічає!

Скорпіони ревниві і, якщо що, то навіть не збираються контролювати себе! Інша негативна риса їхньої особистості — у тому, що вони часто й чути не хочуть іншої, альтернативної точки зору. І завжди залишають за собою право не останнє слово! Якщо вона образиться на вас, може забороняти вам цілувати себе багато тижнів поспіль. Рівно стільки, скільки потрібно, щоб ви вибачилися!

Скорпіони завжди підсвідомо прагнуть показувати, хто головний у стосунках. Проте, якщо вони люблять, то будуть готові пробачити будь-який ваш злочин. Особливо, якщо ви зробили його через неуважність чи дурість. Почуття справедливості в Скорпіонах сильне, тому зачепити його досить легко, зате вони відхідливі і не будуть роками виношувати плани помсти.

Усі Скорпіони (чоловіки та жінки) дуже лояльні, коли йдеться не лише про кохання, а й про дружбу. Жінки люблять владу. Зневажають слабкості інших. І ніколи не почуватимуться комфортно з людьми, які “нижчі” або слабші за них! У людях вони цінують силу, рішучість, мужність, вміння розтрощити всіх своїх ворогів, а потім отримати щире задоволення від результатів.

Інших жінок як суперниці Скорпіони ніколи не розглядають. А все тому, що до більшості з них вони відчувають лише жалість та/або зневагу. Натомість своїм друзям та коханцям жінки, народжені під цим знаком, вміють піднімати настрій. Коли ці жінки люблять, то їх партнер завжди відчувають жар пристрасті, що походить від них. Вони ніколи не шкодують зусиль, щоб зробити його щасливим!

Саме про Скорпіонів часто кажуть: фатальна жінка. Якщо ви житимете з нею, то обов’язково зрозумієте, про що мова: вона ніби оселиться у вашій голові і займе більшу її частину. На ваше щастя, вона знає, що таке справжнє кохання, відданість і вірність!

Стрілець

Стрільці – унікальні у своїй щирості жінки. Вони не завжди будуть говорити вам те, що ви хочете почути, але ви завжди можете розраховувати на їх чесність і прямоту. Часом їхні їдкі і відверті коментарі про ваше заплутане інтимне життя можуть вводити в ступор, але саме в цьому цінність хороших подруг, правда? Іноді Стрільці можуть, навпаки, підбадьорити вас так сильно, що вам захочеться танцювати від щастя.

Стрільці, мабуть, навіть надто відверті, але нічого не вдієш: вони бачать світ таким, яким він є насправді. І терпіти не можуть брехню. А ще вони завжди знають, коли їм брешуть, тож будьте обережні. І не видавайте себе за того, ким не є. Стрільці дуже незалежні. Якщо ви хочете, щоб жінка, народжена під цим знаком, щось для вас зробила, ніколи не намагайтеся досягти свого маніпуляціями та користуючись своїм становищем. НЛП, “гіпноз” та інші техніки “печерних людей” з цими жінками не працюють. Вони зневажають “розумників”, які думають, ніби вони розумніші за всіх.

Незалежність Стрільців часто призводить до того, що ці жінки залишаються самотніми. Вони саркастичні, часто нервують і можуть відправити вас у пекло з посмішкою на обличчі. Не дивно, що таке здатний витримати не кожен чоловік!

У гніві Стрільців теж краще не бачити. Але якщо ви досить щасливі, щоб мати стосунки з жінкою-Стрільцем, можете бути впевнені: у її обличчі ви отримали також вірного друга, чудового компаньйона і взагалі стабільного та надійного супутника на все життя. Він може сховати вас від “штормів”, може бути вашою довіреною особою в потрібних ситуаціях і завжди буде на вашому боці. Навіть коли всі друзі вже покинуть ваш човен.

Стрільці щедрі, терплячі та вміють бути корисними. Вони ніколи не забувають про своїх близьких, навіть коли фізично перебувають від них за тисячі кілометрів.

Стрільці – той рідкісний тип жінок, у яких із віком залишаються друзі дитинства. Це той самий випадок, коли веселі дівчатка дружать ще зі школи, а потім перетворюються на красивих жінок і розуміють, що ніщо не завадило їм залишитися подругами. Дорослі жінки-Стрільці – це елегантні та впевнені в собі жінки, які завжди знають, як правильно одягатися, і щодо чого можна бути недбалою, а щодо чого – ні.

У коханні ці люди теж набагато романтичніші, ніж прийнято вважати. Цілком можливо, ваша дружина такий зберігає всі любовні записки, які ви коли-небудь їй написали. І все ще пам’ятає перший фільм, який ви побачили разом. Але не варто очікувати, що вона жваво вам про це розповідатиме!

Секрети кохання, на те й секрети, щоб тримати їх при собі, упевнені Стрільці. Коли її роман закінчиться, всередині вона може буквально плакати, але ніхто з оточуючих цього не помітить. І більшості здасться, що це був не роман, а просто легка інтрижка. І ніхто ніколи не дізнається, наскільки сильно розбите її серце всередині.

Вік для Стрільців не перешкода. Вони залишаються юними дівчатами навіть коли стають старшими. Ця їхня життєрадісність, цей їхній вічний оптимізм — вони нікуди не діваються з роками! І саме цим вони, чесні, чіпляють чоловіків! Жодна інша жінка не може бути такою ж пристрасною коханкою, як Стрілець. Вони вміють виявляти любов до всього, чим би не займалися, мають відмінне почуття гумору і сильну віру в майбутнє. З ними ніколи не буває нудно. Стрільці не дратують. І вміють зізнаватись у своїх почуттях, якщо знають, що для чоловіка це має значення.

Жодна жінка не цілуватиме вас так солодко, як та, що народилася під цим знаком. Це все тому, що вона знає різницю між потягом та любов’ю!

І якщо стріли Купідона проникнуть у ваше серце, ніхто і ніщо вже не врятує вас від влади Стрільців!

Козеріг

Жінка-Козеріг завжди планує майбутнє наперед і не боїться жодної важкої роботи. За умови, що вона забезпечить їй фінансове піднесення. У світі не так багато Козерогів, байдужих до яскравих золотих прикрас чи будь-яких інших символів багатства. Тому зазвичай вони готові досягати успіху за будь-яку ціну: хоч силою, хоч завзятістю, хоч хитрістю. Тому якщо у вас виникли якісь складні питання щодо своїх кар’єр, адресуйте їх жінці-Козерогу: вона завжди знає, що робити.


А ще треба знати, що ці люди настільки скромні та самовіддані, що їх просто неможливо зламати чи знищити. Вони можуть вдаватися “мертвими”, але ніколи не “помруть”. Козероги люблять рухатися вперед та підраховувати свої досягнення. І якщо вони справді в чомусь зацікавлені, то можуть зробити все, аби домогтися свого. Вони амбітні і ніколи не забувають, навіщо вони тут.

Тривалі переговори та погодження Козероги не люблять. А торги — то взагалі ненавидять. Найкращий спосіб домовитися з людьми цього знака – відразу запропонувати їм справедливу ціну. Жодних торгів! І вони ніколи не будуть просити у вас знижку: вони надто горді для цього. Козероги переконливі, вміють приймати аргументи інших та вибудовувати власні. І якщо є у світі жінка, здатна розпочати свій бізнес без гроша в кишені, то це Козеріг! Кращі слова для неї – це не “Я люблю тебе”, а: “Ти найрозумніша і найкомпетентніша жінка, яку я коли-небудь бачив”. Козероги можуть вдавати, що вони не потребують похвали та схвалення з боку інших, але це не так.

Іноді, як і всім жінкам, їм потрібно змінювати елементи домашнього декору, щоб не впасти у депресію. Тож гроші вони теж вміють витрачати з розумом. Ці жінки знають, що для того, щоб ними захоплювалися, потрібно докладати зусиль. І для них немає нічого кращого, ніж відчувати, що ви її підтримуєте та вважаєте, що вона все робить правильно. Як тільки почнете регулярно хвалити її, ви побачите, як вона змінилася всередині. Так, це не завжди виражатиметься на її обличчі, але в глибині душі компліменти можуть змусити її стрибати від радості.

У справах, де треба виявити наполегливість та завзятість, Козерогам немає рівних. Тому якщо вам пощастило збудувати стосунки з жінкою цього знака, можете бути впевнені: кращого партнера для того, щоб прожити з ним життя, просто не існує!

Водолій

Водолії — жінки влюбчиві, але легковажними вони можуть здатися тільки людині непосвяченій у таємниці їхньої душі. Насправді якщо вони закохуються в когось по-справжньому, то зазвичай зберігають цій людині вічну відданість. Але ви повинні пам’ятати: люди цього знака понад усе на світі цінують особисту свободу. Тому якщо ви збираєтеся затягнути їх у в’язницю побуту та похмурої повсякденності, цей експеримент майже напевно закінчиться провалом.

У Водоліїв має бути свобода експериментувати та відкрити себе для чогось нового, розширювати свій світогляд. Водолій – це знак майбутнього, знак відкриттів та геніальності. Напевно, саме під цим знаком народилася більшість людей, які змінили світ. Ось тільки кілька прикладів: астроном Галілей, який випередив свій час на сотні років; винахідник електричної лампочки Томас Едісон, біолог Чарльз Дарвін; президент США Авраам Лінкольн; інший президент – Франклін Рузвельт; знаменитий мислитель Френсіс Бекон… Список можна продовжувати.

Якщо не дати їм цієї свободи, вони швидко згаснуть. А ви розчаруєтесь у них. З іншого боку, можете бути впевнені у Водоліях як у вірних порадниках. Вони завжди скажуть вам правду, якою б вона не була. І при цьому ніколи не моралізуватиму чи повчатимуть, як вам жити. Якщо ви хочете, щоб поряд з вами була людина божевільної пристрасті та ентузіазму, вибирайте Водолія. Пристрасть — найсильніша їхня сторона.

З одного боку, Водолії вміють довіряти логіці та міркують досить здорово. З іншого, вони обожнюють романтику, освідчення в коханні та фільми з трагічним кінцем. Ромео та Джульєтта — це взагалі історія про них. Тож якщо в житті вам потрібна не лише пристрасть, а й кохання, то жінка-Водолій — те, що вам потрібне.

Вона знає, коли її партнеру потрібні спокій і гармонія, а коли пристрасть і сльози радості. Водолії терпіти не можуть невротиків. Не люблять тих, хто постійно згущує фарби та драматизує.

Люблять очима. Це означає, що велика відстань між вами і цією жінкою навряд чи змусить вас обох сильніше любити один одного. Їхні романи — інтенсивні. Якщо жінка-Водолій закохалася у вас, і саме зараз – ваш “цукерково-букетний період”, то вона вимагатиме вашої уваги постійно. Якщо ж стосунки з часом стануть нестерпними, то характер цієї жінки не дозволить їй нескінченно страждати.

Одного разу вона просто “зникне в ночі” і піде не озираючись. Вони не люблять драми та розлучення, тому розходитися з людьми вважають за краще легко і без істерик.

При всьому тому, що Водолії — індивідуалісти, навколо них зазвичай є натовп друзів і шанувальників. Тому жінки цього знака можуть довго бути “одинокими”, і при цьому не соромитися свого статусу.

Більшість розлучених жінок-Водоліїв все одно залишаються щасливими! Тому що вони здатні жити, не звертаючи уваги на судження та упередження оточуючих! До інших вони ставляться так само, як і до себе: приймають (або не приймають) їх такими, якими вони є. І не намагаються нікого змінити! Їм іноді здається, що простіше змінити світ чи Всесвіт, ніж одну конкретну людину. Не намагайтеся зрозуміти чи розкрити таємниці цієї жінки. Просто кохайте її. Або відійдіть убік і не заважайте це робити іншим!

Водолії терпіти не можуть несправедливість. І завжди перебувають у шоці, коли зустрічаються з нею віч-на-віч. Добрі та тихі від природи, вони часто люблять кидати виклик громадській думці або таємно захоплюватися бунтарями. Те, що іншим видається шокуючим і скандальним, для Водоліїв просто екзотика.

Що б ви не розповідали жінці-Водолію, вона обов’язково вникне в суть ваших слів. Хоча вам може здатися, що вона не звернула на ваші слова жодної уваги, і зараз її думки “на Місяці”. Просто вона вчить вас у такий спосіб одній простій істині: потрібно ретельніше збирати інформацію та готувати аргументи. Інакше швидко стає нудно.

Якщо ви зібралися завести роман із Водолієм, можете бути впевнені: незабаром ваше життя перейде в нову якість. Вам стане цікавіше жити, і ви навчитеся спостерігати за прогресом. Тому що люди цього знаку не люблять і просто не можуть стояти на місці!

Риби

Риби – це жінки на 100%, до мозку кісток. Вони цінують, коли чоловік дає їм почуття захищеності, і завжди плекають людину, яка любить. У цьому сенсі жоден інший знак не зрівняється у жіночності з Рибами!

Вони люблять, коли їхній партнер підставляє їм стілець, відчиняє двері автомобіля і, іноді, підкурює їм сигарету. А ще більше вони люблять, коли їм кажуть, що вони гарні та жіночні. Те, що для багатьох інших жінок здається банальним, Риби здатні гідно оцінити. Вони можуть провести з вами весь день у парку розваг та взагалі не оцінювати, банально це було чи весело. Або просто просидіти за столом кілька годин, спілкуючись з вами на різні теми. Скільки б ви не були знайомі з цією жінкою, вона завжди дасть вам можливість насолодитися спілкуванням з собою так, ніби ви люди, знайомі один одному ще зі школи.

Вони – люди надзвичайно люблячі і завжди готові дивувати свого чоловіка. Вони знають, коли треба одягнути білу білизну з делікатними мереживами, а коли щось оригінальніше. І вони завжди думають про те, які наслідки можуть бути у сказаних ними слів. Загалом, постараються не порушити ваші межі та не зачепити ваші почуття. Тому що самі вони люди чутливі і вразливі. Прості слова “Я люблю тебе” означають для них більше, ніж похід у дорогий ресторан. У риб рідко є вороги. А якщо й бувають, то зазвичай вони залагоджують конфлікти дипломатичним шляхом.

Риби – жінки спокійні, у компанії навіть незнайомих людей поводяться невимушено та розслаблено. У той же час вони помічають усі дефекти та проблеми співрозмовників. Так що якщо ви зачепите Рибу, вона теж знайде спосіб вивести вас із відчуття спокою.

У повсякденному житті ці жінки люблять комфорт та задоволення більше, ніж якісь абстрактні цінності. Їхня філософія може бути описана словами: “Не хочу бути мільйонером, але хочу жити як мільйонер”. Вони люблять розслаблятися, повільно насолоджуватися заходами сонця і красивими видами, вести повільний, чуттєвий спосіб життя.

Вони не напружуються з приводу завтрашнього дня, рідко турбуються про те, що робитимуть на пенсії, тощо. Риби живуть тут і зараз, тому їх не переймає якась там невизначеність життя. Вони знають, що попереду все буде гаразд. А якщо не буде, то це неважливо: якось та видеремося!

З одного боку, Риби чудово усвідомлюють, що людське суспільство має і темну сторону, а з іншого — чудово вміє будувати свій власний світ, у якому все красиво і прекрасно. Не турбуйтеся, якщо ваша дружина чи подруга, народжена під цим знаком, вирішила усамітнитися та присвятити час собі. Це у неї такий метод терапії. Риби використовують його, коли потрібно очистити розум від невпевненості та страхів.

Іноді Риби визнають свою сором’язливість і вразливість, але роблять це з близькими людьми. Зазвичай вони завжди намагаються виглядати крутими і незалежними особами. Пробити їхню захисну мантію не так просто: для цього потрібно переконати їх, що ви не збираєтеся завдавати болю. Типові риби розмовляють повільно, вдумливо, ніжним голосом. Вони вміють піклуватися не лише про себе та власне життя, а й про своїх друзів та родичів. Жінки цього знака швидше за все спочатку розкажуть вам про чужі проблеми, ніж про свої власні. Вони люблять бути цінними та корисними.

Коли ви скаржитесь їм, вони зазвичай уважно слухають, а потім… а потім розповідають про свої проблеми. І ви починаєте розуміти, що у них теж бувають депресії та розчарування. Риби чутливі, але достукатися до серця не так просто. Взагалі всі ці якості роблять їх відмінними дружинами. Ось тільки пам’ятайте, що зраджувати Риб або наступати на їхні інтереси не можна: цього вони ніколи не прощають.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: