Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Хитрі психологічні прийоми – Застосовуйте обережно!

Хитрі психологічні прийоми – Застосовуйте обережно!
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Скільки б не говорили про унікальність кожної людини, проте поведінку всіх загалом і в цілому можна вважати ідентичною. Наші дії, що здійснюються на автоматі, як правило, схожі, і саме тому психологія дозволяє не просто розкрити кожного, а й навіть керувати індивідом.

Прості і дієві прийоми цієї науки можна сміливо застосовувати у повсякденному житті:

У випадку, якщо відповідь співрозмовника Вас не влаштувала: наприклад, він щось недоказалв, висловився неясно, або збрехав, не потрібно перепитувати. Натомість, просто мовчки і уважно подивіться йому в очі- цей прийом просто не залишить йому шансів і він буде змушений продовжити свою думку.

Якщо хтось кричить на Вас, зробіть зусилля і збережіть цілковитий спокій, залишаючись незворушним. Перша реакція крикуна-злість, яку Ваша поведінка лише спровокує, але вона дуже швидко вщухне і почнеться реакція номер два- почуття провини за свою зухвалу та агресивну поведінку. Швидше за все, вибачатися почне саме той, хто кричав.

Якщо Ви знаєте, що отримаєте від людини критику (робитимуть зауваження або лаятимуть), наберіться сміливості і постарайтеся сісти або встати з ним поруч – в даному випадку він пом’якшиться і негативу від нього виходитиме в рази менший, ніж якби Ви знаходилися на відстані.

Прийом їжі у людини асоціюється зі спокоєм та безпекою, тому що робимо ми це, найчастіше, вдома, у рідних стінах. Саме тому, якщо Ви сильно хвилюєтеся, пожуйте жуйку: це обдурить наш мозок, створюючи враження того, що Ви їсте, а отже, дозволить відчути себе впевненіше та спокійніше.

Старий і перевірений спосіб, що використовується багатьма студентами на іспиті: уявити, що викладач-Ваш хороший і близький друг, тоді відповідати буде набагато легше, а почуватись Ви будете спокійніше. Цей прийом працює з будь-яким інтерв’юером! Перед важливою співбесідою використовуйте його.

Якщо в компанії починають сміятися відразу всі, то кожен на рівні інстинкту дивиться на того, хто йому найбільш симпатичний, з ким він хотів би стати ближче. Тому, ловіть погляди після вдалого жарту-дізнаєтеся багато нового.

При зустрічі з людиною, висловлюйте щодо неї трохи більше радості: наприклад, щиро посміхайтеся або спробуйте м’яко і з теплотою вимовити його ім’я, тоді з часом Ви почнете ставитися до неї набагато краще на повному серйозі, і радість від зустрічі буде щирою.

Якщо Ваша робота пов’язана з людьми, то можна «змусити» їх поводитись більш чемно і м’яко: позаду себе поставте дзеркало так, щоб Ваші співрозмовники бачили своє відображення-як правило, у дзеркалі ми завжди намагаємося виглядати краще, усміхаємося, а бачити себе злими. та шкідливими не хочемо.

Хочете привернути увагу симпатичної Вам людини? Пристально дивіться на об’єкт, що знаходиться прямо за його плечима, а, як тільки зрозумієте, що зловили його погляд на собі, швидко подивіться «жертві» в очі і злегка усміхніться – працює безвідмовно.

Насправді ми можемо контролювати свій стрес: коли Ви сильно хвилюєтеся, відчуйте, як почали глибше дихати, як швидше заколотилося серце і постарайтеся змусити себе спокійніше дихати і врівноважити стукіт. Нам це справді під силу.

Хочете привабити до себе людину при першій зустрічі та отримати її симпатію? Просто визначайте його колір очей у момент знайомства: зоровий контакт схиляє до себе.

Ставлячи якісь вимоги або умови, спочатку завищуйте планку. Швидше за все, людина не погодиться на це та відмовиться. Але, натомість, на реальні умови, які Ви запропонуєте потім, він погодиться стовідсотково: люди схильні поступитися вам меншим, якщо перед цим відмовили вам у чомусь більшому.

Люди тягнуться до впевнених у собі та своїх дій індивідуумів, тому просто покажіть, що точно розумієтеся на тому, що кажете чи робите (навіть якщо це не зовсім так).

Насамкінець хотілося б сказати, що наша міміка тісно пов’язана з емоціями: ми піднімаємо брови, коли розчулюємося, жмуримо очі, коли плачемо.

І навпаки: міміка впливає на внутрішній стан — якщо прямо зараз Ви перебуваєте на гримасі, подібній до тієї, яка з’являється на обличчі при плачі, швидше за все, сльози почнуть накочуватися самі по собі.

Використовуйте цю особливість із користю: ​​посміхайтеся! Посміхайтеся просто так, без приводу, і через кілька секунд ця посмішка стане справжньою і щирою!

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: