Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Як розуміти англійською ГЕТЬ УСЕ? ТОП-6 крутих сайтів з тестами Listening!

Як розуміти англійською ГЕТЬ УСЕ? ТОП-6 крутих сайтів з тестами Listening!
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Хочете розуміти англійську як рідну та припинити здогадуватися про значення частини слів із контексту? Вільно спілкуватися з нейтів спікерами, дивитись кіно в оригіналі та розуміти все, про що співають улюблені групи? Тоді вам терміново потрібна практика ваших Listening Skills!

Слухайте діалоги, лекції та розповіді, дивіться фільми, трейлери, новини та ток-шоу – та проходьте тести після прослуховування на цих чудових ресурсах! Практикуйтеся регулярно, й незабаром ви будете розуміти все. Ну, або майже все 🙂

Cambridge English

На нашому улюбленому сайті мовного департаменту Кембриджського університету на вас чекають безкоштовні освітні активності, зокрема секція Listening з уроками для студентів всіх рівнів англійської. Слухайте ток-шоу на радіо про музику та театр, діалоги в коледжі та магазині, наради в офісі, дізнайтеся щось новеньке про Азію… А після прослуховування переходьте до тестів!

Exam English

Суперсайт з підготовки до всіх провідних міжнародних іспитів з англійської за офіційними завданнями минулих років. Серед іншого, на сайті можна послухати завдання секції Listening, пройти тести, точно як на іспитах, і звіритися з правильними відповідями. Переходьте за посиланнями – та приступайте: Cambridge English – обирайте праворуч рівень іспиту, а потім секцію Listening, IELTS Listening, TOEFL Listening, TOEIC Listening, Pearson Tests – обирайте формат General або Academic, потім рівень англійської та переходьте до завдань із Listening.

А якщо ви поки не знаєте свій рівень володіння англійською мовою, його можна перевірити на цьому ж сайті.

British Council

На сайті Британської ради також представлені вправи та тести з розвитку навичок аудіювання для рівнів A1–C1. Слухайте аудіозаписи, відповідайте на запитання та перевіряйте правильні відповіді!

FluentU

Онлайн-платформа перетворює на індивідуальні уроки англійської реальні відео: музичні кліпи, кінотрейлери, новини, влоги, ток-шоу. Відео розсортовані по розділах – за рівнем складності, темами (мистецтво, розваги, здоров’я, спосіб життя, тощо) та форматами (відеоблоги, новини, шоу та інші). До кожного незнайомого слова ви знайдете визначення, зображення, правильне звучання, приклади речень і посилання на інші відео з таким же словом.

Заняття на сайті платні, від $10 на місяць. Перший пробний тиждень – безкоштовно.

Oxford Online English

Ще кілька вправ з тестами на розвиток сприйняття англійської мови на слух ви знайдете в розділі безкоштовних уроків на сайті цієї мовної онлайн-школи. Діалоги за темою іспитів, здоров’я, футболу, шопінгу, надання першої допомоги та інші популярні повсякденні теми супроводжуються тестами наприкінці кожного уроку.

Seminole State College of Florida

І останні 9 уроків з аудіювання, по 3 для кожного з рівнів A, B і C, чекають вас на сайті американського коледжу Seminole. Кожен урок складається з декількох коротких аудіозаписів та одного запитання під кожним з них. Вам потрібно обрати правильний варіант відповіді.

Приєднуйтеся до нас у Telegram!

Джерело: grade.ua
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: