Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

5 ефективних способів боротьби з переїданням

5 ефективних способів боротьби з переїданням
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Медики порадили, як позбутися звички переїдати.

Особливо актуально після сімейних зібрань на Різдвяні свята, після яких, здається, шлунок збільшився вдвічі.

Повідомляється, що головною причиною ожиріння або появи надлишкової ваги є переїдання. Щоб позбутися від цієї згубної звички, експерти радять звернути увагу на п’ять дієвих порад.

1. Прогулянки і спорт

Дієтологи стверджують, що фізичні вправи можуть значно зменшити тягу до солодкого і безглуздих перекусів. А п’ятнадцять хвилин спортивної ходьби знижують бажання їсти солодощі у людей з надмірною вагою.

2. Альтернатива шкідливій їжі

В один момент відмовитися від звичної їжі досить складно, тому дієтологи рекомендують шукати альтернативу. Наприклад, шоколад можна замінити какао бобами. Таке обмеження в калоріях допоможе зменшити тягу до їжі, особливо шкідливої.

3. Відеоігри

Як показують дослідження, в той час як люди грають в ігри, вони настільки зайняті, що не згадують про їжу. Більш того, залежність від їжі зменшується на 25 відсотків.

4. Хобі

Експерти розповідають, що заняття улюбленою справою також зменшує пристрасть до їжі. Справа не тільки в концентрації уваги на чомусь іншому, але і в зміні активності мозку.

5. Ароматерапія

Дослідження австралійських вчених показали, що деякі аромати здатні впливати на нашу свідомість. Таким чином, аромат жасмину, наприклад, зменшує тягу до шоколаду. В такому випадку, зазначають експерти, головне знайти власні запахи.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: